Мої дорогі Солоняни, Марганчани, Кам’янчани,Томаківці і Криничани!

Я багато бував у ваших містах, селах, селищах — і до виборів, і під час цієї виборчої кампанії. Ніхто ще два місяці тому не знав, що будуть вибори депутатів. Разом з вами ми будували садочки, водогони, школи, дороги, освітлювали вулиці!!! Але цього замало!

Кожного з нас менше цікавить, що зроблено десь і для когось, а цікавить, що може бути зроблено для кожного особисто! Кожен з вас, спілкуючись зі мною, просив зовсім зрозумілі для мене речі: в Томаківському, Солонянському і Криничанському районах -відремонтувати покрівлю будинку, клубу або садочку; в сільських територіях — зробити дорогу, хоч одну на село, де ходять діти до школи; освітлити вулиці; навести порядок з вивозом сміття; привести до ладу внутрішньодомові дороги та відремонтувати дах багатоквартирних будинків, яким вже більше ніж 50 років — в містах Марганець і Кам’янське! Я бачив сирі, смердючі  підвали з крисами і грибковою плісенню! Побудувавши 10 водогонів, я побачив потребу ще в 30 водогонах по округу! Навіть маючи таку воду, як в Марганці — її неможливо назвати водою — і таких прикладів безліч і в сільської місцевості.

 Я побачив саме головне, мої друзі: бездіяльність і байдужість місцевих чиновників до людських проблем; рейдерство і кришування тих, хто повинен захищати; зухвальство і пряме шантажування людей працівниками газового господарства одного олігарха, які відрізають газ за надумані послуги; неспроможність і безвіповідальність енергетичної компанії другого олігарха, яка не може забезпечити потужність в мережах, щоб можливо було включити декілька приладів, а не один, і ці прилади не горіли; я побачив повністю некомпетентних мерів, які не розуміють взагалі проблем міста, і, навпаки, мерів, які люблять саморекламу! Я побачив сільських голів, які присіли на грошову голку містечкових аграрних рейдерів — напівполітиків! Я побачив повну байдужість і зневіру людей до всіх обіцянок депутатів! Я побачив, що там, де є дружня громада і громадськість, там і робиться справа, а там, де голова «ніякий», там і люди вже в усьому розчарувалися!

 Я, за час своєї роботи, за останні 5 років об’їхав майже всі села і міста — і прошу пробачення, що не зміг охопити всі села і селища, що не зайшов на кожну вулицю у містах! Але ж довіряв місцевій владі, а вона, скажу відверто — просто не доопрацьовувала людські питання і боялася сказати правду мені!

  Я жорстка і справедлива людина і завіряю вас, друзі: скоро все зміниться і ви побачите мої рішучі дії в бік вимітання ожирілих чиновників з влади! Я їх вимітав і буду вимітати як сміття! Але ж і ще не менш головне — це Закони! Закони країни, які робляться під олігархів, закони, які довели людей до зубожіння! Реформи — це слово, яке викликає алергію: медична реформа, антикорупційна реформа, реформа житлово-комунального господарства — де ці реформи? Це марення, введення людей в оману і некомпетентність «творців» реформ! Вбиті фельдшерські пункти, звільнення фельдшерів — це зрада людей на селі! Корупція всіх і всієї системи — це зрада людей! Монополія олігархів на газ і електроенергію — це зрада людей! Все! Кінець! З цим треба покінчити!
     Я іду в Верховну раду вимести, як сміття, цю гнилу систему! Хочу, щоб ми жили в країні здорової молоді, щасливих старичків і заможного середнього класу! Все старе  набридло! Я хочу змінити країну раз і назавжди! Я хочу, щоб люди називали країну не «ця країна», а моя країна! Ляжу кістьми, але зроблю мою країну — країною щасливих людей!
Вже бачу необхідність – в Солонянському, Томаківському, Криничанському районах, у містах Марганець та Кам’янське у будівництві та реконструкції 15 дитячих садків, 177 доріг, 13 шкіл, у освітленні 70 вулиць. На цьому моя робота не зупиняється, я і далі буду працювати над оновленням інфраструктури сіл, селищ та міст!

   Друзі! Прийдіть на вибори 21-го, незважаючи на те, що зараз ті, яким я не вигідний, за мою справедливість будуть обливати мене брудом! Прийдіть на вибори, незважаючи на залякування вас як пайщиків агроформувань чи службовців! Прийдіть, незважаючи на підкуп тими кандидатами, які називають себе володарями землі-феодалами, які не платять людям за паї та інше, а дають подачку перед виборами! Прийдіть просто тому, що я дивився вам, а ви мені в очі!

Я  іду в Верховну раду, допомагати Президенту, як БЕЗПАРТІЙНИЙ, без підтримки олігархів — бо ненавиджу це! Чесно віддячу вам добрими справами! Все своє життя я казав і робив! Так треба жити! Так мене виховало життя!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *