До громадської приймальні депутата дніпропетровської обласної ради Олега Кужмана звертається все більше і більше людей. І це не тільки його виборці, а і в цілому жителі всього  Солонянського району. Таке не дивно, бо до звернення кожної людини депутат ставиться особливо уважно, відповідально і з великим бажанням допомогти.

            «Якщо людина прийшла до нас – значить її привела невирішена проблема, прагнення отримати конкретну допомогу, або консультацію, пораду, чи юридичне роз’яснення у своїй справі тощо. Аналогічно і з колективними зверненнями від громад району, органів місцевого самоврядування, громадських організацій. Тематика таких звернень, в основному письмових, не проста і вирішення піднятих ними проблем не завжди може бути швидким, або оперативним. Зокрема, це стосується поновлення автосполучень яке зупиняють компанії-автоперевізники з причини неякісних доріг. Проблема таких доріг на території району мені добре відома і поступово вона вирішується за допомогою облдержадміністрації. Наприклад, за два роки моєї каденції в районі відремонтовано 22 дороги, а в цьому році буде виконано капітальні ремонти ще тринадцяти.

Мені, як депутату, приємно, що можу допомагати людям у їхніх справах, проблемах, а також виконувати свою передвиборну програму з соціального розвитку Солонянського району, який для мене став рідним. Я дуже люблю солонян, таких щирих, добрих, відкритих і простих людей. Тому буду докладати усіх зусиль, щоб виконати все, що я їм обіцяв», — сказав Олег Кужман.

З аналогічною повагою солоняни ставляться і до Олега Миколайовича. За цей час, починаючи з 2015 року, він багато допоміг тяжко хворим людям, сім’ям загиблих в зоні АТО, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, фронтовикам Другої світової війни, вирішив низку гострих проблем району (питна вода, дороги, соцзаклади), які не зрушувалися з «мертвої точки» десятиліттями. На підтвердження цьому – численні записи з подякою депутату у журналах прийому громадян.

З початку поточного року, станом на 1 липня, до громадської приймальні надійшло 172 звернення – на 32 більше, порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Депутатом виконано 99% від їх загальної кількості. Ось чому люди щодня приходять у приймальню депутата, знають, що їх допоможе Олег Миколайович Кужман.

З усіх звернень громадян, 70% стосується надання матеріальної допомоги на поліпшення житлово-побутових умов та на лікування. Інші – з земельних питань, призначення пенсій та субсидій, ремонту доріг, автотранспортного сполучення, правових питань. Варто зазначити, що є проблемні звернення, вирішення яких не залежить ані від депутата, ані від влади місцевого рівня. Одне з таких – закриття відділень Ощадбанку у населених пунктах району. Залишилось одне – у селі Микільскье-на-Дніпрі, яке також незабаром припинить свою роботу. Це проблема не тільки нашої області, бо економіка Ощадбанку України не дозволяє утримувати збиткові філії, як це пояснює керівництво банку. Не менш актуальним є неможливість отримання дітьми війни призначених їх доплат до пенсій за рішеннями судів, оскільки кошти на ці виплати мають виділяються з державного бюджету.

Але ті проблеми, що мають вирішуватись на місцевому рівні, поступово вирішуються обласним депутатом Олегом кусманом.

У своїй роботі громадська приймальна співпрацює з бюро правової допомоги, державними установами та органами місцевого самоврядування. Щочетверга прийом громадян проводить консультант-помічник обласного депутата Михайло Чумак, у інші дні – працівники приймальні. Таким чином вдається задовольняти потреби людей.

Ефективна робота депутата дає свої плоди, суть яких – у довірі людей до свого обранця у обласній раді. А це найкраща оцінка праці депутата.

 

                                       Наталія Московка, керівник громадської приймальні обласного депутата

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *