В селі  Тритузне відкрився офіс старости. Давно занедбане приміщення контори колишнього КСП (до цього — колгоспу), що в центрі села, перетворилося на сучасну, гарну будівлю і стало прикрасою Тритузного. «В минулому році, після святкового концерту, жителі сіл старостинського округу під час спілкування з Олегом Миколайовичем Кужманом  висловили своє бачення щодо реконструкції старої адмінбудівлі. Ми з ним обговорили це питання і Олег Миколайович сказав: «Якщо потрібна моя допомога – я її надам».

Селищна рада мала можливість виконати ремонт будівлі і в громаді тепер є такий своєрідний центр, в якому розмістився офіс старости, поштове відділення, ФАП і бібліотека. Незабаром виконаємо благоустрій прилеглої  території: покладемо плитку, облаштуємо стоянку транспорту та встановимо лавки»,- розповів селищний голова Михайло Копейко. 

                Кожного дня двері офісу не зачиняються – люди йдуть сюди у своїх справах: до старости, на пошту, у ФАП чи в бібліотеку.

«Наш офіс хочеться назвати народним домом, бо йдуть люди сюди постійно. Завідувачка бібліотекою Наталія Логвиненко, не тільки обслуговує читачів, готує цікаві культурні заходи, але і допомагає людям оформити субсидію, підготувати необхідні їм документи тощо. Комфортні умови створили і для медичного та поштового обслуговування людей. Ці два заклади не одне десятиліття перебували у звичайній сільській хаті з пічним опаленням, без капітального ремонту приміщення. Часто температура трималася в холодну пору року на нулі градусів. Тепер все це в минулому. Я вважаю, що ми зробили правильний вибір, коли увійшли у Солонянську об’єднану територіальну громаду, і маємо підтримку селищного голови та Олега Миколайовича Кужмана, який допоміг в ремонті даху СБК, а зараз – у ремонті доріг на Шестипілля та до села Круте. Отже , зміни у нас добрі, вдячні за це», — підкреслила Лілія Литвиненко, староста округу.

В середині будівлі чудовий дизайн інтер’єру, всюди нові меблі і оргтехніка.

  «Після умов , в яких доводилося працювати , в цьому приміщенні просто рай: тепло, світло і затишно. Більше людей стало приходити, і їм і мені приємно спілкуватися в такій чудовій атмосфері»,- говорить завідуюча поштового відділення Леся Онацко.

                У ФАПі — стерильна чистота, два великі кабінети, є проточна вода, бойлер для її підігріву і медичне обладнання для надання першочергової допомоги хворим. «Після дев’яти років роботи у закладі, який важко було називати медичним, зараз тут для моєї роботи і для пацієнтів створені чудові умови. Людина може зняти одяг, не боячись змерзнути, і я можу обстежити її як це потрібно і надати першу необхідну допомогу. Дякую всім, хто потурбувався про медичне обслуговування жителів наших сіл»,- мовила Наталія Султанова, завідувачка ФАПом.

   Отже, село оновлюється, чітко вимальовується центр старостинського округу. Біля будинку культури висадили липи і троянди, красою яких захоплюються навіть чоловіки, та встановили лавки. У вечірній час освітлюються вулиці.

                  «За три останні роки в нашому селі відбулися добрі зміни, і воно оновлює своє обличчя. Для цього стараються і наш староста Лілія Валентинівна і селищний голова Михайло Мусійович. Приємно усвідомлювати, що не обходить увагою і допомогою нашу громаду Олег Миколайович Кужман. Всі наочно відчувають, скільки добрих справ для нашого району зробила ця людина, причому, за короткий час. А у попередні до цього десятиріччя ані кілометра оновлених доріг, ані осучаснених шкіл і дитячих садків, ані вуличного освітлення — нічого цього ми не спостерігали. Чого тільки варте будівництво питного водозабезпечення  у проблемних селах району! І все це пов’язано з ім’ям Олега Кужмана. Під час останньої нашої зустрічі, восени минулого року, я запропонував Олегу Миколайовичу обиратися до Верховної Ради, щоб реалізувати свої здібності на благо всім людям , на що він посміхнувся і відповів: «Мені і тут добре, іще не все зробив для солонянців».

  Та час і події змінюються, незабаром відбудуться парламентські вибори. Нашій країні потрібні докорінні зміни, щоб життя її громадян покращилося. Тому у законодавчому органі влади мають працювати такі люди, як наш депутат Олег Миколайович Кужман. Він чесний, порядний, професіонал своєї справи, відповідальний і досвідчений. Я свій вибір зробив, як і багато моїх односельців, бо моя точка зору така: обирати потрібно тих, хто щось добре зробив для нас. Для мене – це Олег Кужман. Будучи народним депутатом, він буде нашим провідником у парламенті, і в нього буде більше можливостей допомагати нашим громадам і досягти своєї мети, з якою він йшов у обласні депутати – зробити Солонянський район кращим на Дніпропетровщині. Підтримаємо Олега Миколайовича Кужмана!»,- звертається до жителів району Володимир Дудкін, фермер з села Тритузне.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *