Зі сльозами радості від гордості за своїх вихованців і вже дорослих дітей, зі сльозами смутку від прощання з рідною школи і безтурботним дитинством – таким цей день запам’ятається випускникам Кам’янської ЗОШ № 35.

Учнів та  педагогів 35 школи по-батьківські тепло привів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Олег Кужман, а разом з ними і всіх випускників Дніпропетровщини:

«Нехай щастить вам, дорогі діти. Нехай завжди з вами буде материнська молитва, батьківська опіка, мудрість ваших вчителів. Нехай благословенною буде ваша життєва дорога. Нехай здійсняться всі ваші мрії», – побажав Олег Миколайович  випускникам, і привітав усіх з початком  канікул.

Керівник області вручив сертифікат на 200 тис. грн. державної  субвенції на оновлення матеріально – технічної бази школи та багато інших подарунків, яким щиро зрадів педагогічний колектив.

 «Я від імені педагогічного колективу, учнів та батьків, щиро вдячна Олегу Миколайовичу за ту увагу, яку він постійно виявляє до нашої школи. Саме завдяки його батьківській опіці, у нашій школі зробили нове покриття для другого поверху школи.  Олег Кужман достеменно знає систему освіти, у нього є власне бачення безперервної освіти школа – ВУЗ чи школа – коледж. Йому, як і нам, болить те, що останнім часом було багато в чому втрачено престиж професії вчитель. Більш того, не всі проблеми освіти можна вирішити на місцевому рівні. Я переконана, що така людина, як Олег Кужман має долучитися до законотворчої діяльності, стати захисником нашої галузі і наших інтересів у парламенті», — сказала директорка ЗОШ № 35 Світлана Бичко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *