Дорогі захисники незалежної України, шановні співвітчизники!

     Прийміть мої щиросердечні вітання з державним святом – Днем захисника України! Мир, спокій, стабільність – найцінніше, що є у нашому житті, і на їх охороні стоїть українська армія, яка завдяки зусиллям Президента України Петра Олексійовича ПОРОШЕНКА нині є потужною, сучасною та обороноздатною.

Саме під захистом українських військових, завдяки мужності і самовідданості бійців на Сході України, ми у нашому краї живемо і трудимося на своїй землі під мирним небом. Вклоняюся подвигу захисників, дякую волонтерам та громадськості за активну позицію у підтримці бійців.

     Цього дня, 14 жовтня, в Україні святкується і день Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Це данина пошани героїзму козаків, які боролися за волю і незалежність держави, та поклоніння Богородиці, яка вважається покровителькою козаків і всього українського народу.

     Нехай Пресвята Богородиця покровительствує нашим бійцям, а вони повертаються живими до своїх родин. Бажаю нашим військовим і їхнім родинам, козакам, всім жителям Дніпропетровщини міцного здоров’я, злагоди, добра, благополуччя, і щоб у нашій країні запанував довгоочікуваний мир!

     Слава Україні! Слава її героям!

СУЧАСНІ КОЗАКИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ІВАНА СІРКА

Біля могили кошового отамана Війська Запорозького Низового Івана Дмитровича Сірка та на Співочому полі, що поблизу села Капулівка Нікопольського району, відбулися заходи, присвячені вшануванню пам’яті легендарного козацького ватажка. На врочистості з’їхалися козацькі організації з різних областей України, міст та районів Дніпропетровщини.

            Організатор заходу Томаківська районна рада запросила на нього шановану в районі людину — першого заступника голови ДніпроОДА, КУЖМАНА О.М.,  який всебічно сприяє соціальному розвитку Томаківщини.

            «Мені приємно, що в нашому краї свято зберігаються славні традиції вшанування пам’яті особистостей-легенд козацтва, серед яких Іван Сірко. Масовість заходу є свідченням цьому, і тому, що зростає чисельність прихильників козацького руху серед молоді. І це добре, адже козаки володіли такими рисами характеру, як мужність, непохитність віри і духу, що мають успадковувати молоді покоління», — зазначив у своєму виступі Олег КУЖМАН.

З повагою Олег КУЖМАН, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат Дніпропетровської обласної ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *