Управління соціального захисту населення Солонянської райдержадміністрації доводить до відома осіб з інвалідністю, що з 07.04.2018 року набрала чинність постанова КМУ від 14.03.2018 року № 238 (далі Постанова), якою запроваджено нову редакцію Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, згідно якої замовлення технічних засобів реабілітації буде проводитись шляхом укладання тристоронніх договорів між УСЗН, заводом-виробником та особою з інвалідністю. Забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації (крім протезів верхніх та нижніх кінцівок, протезів шарнірних нижніх кінцівок та крісел колісних), надання послуг з післягарантійного ремонту технічних та інших засобів реабілітації, надання реабілітаційних послуг здійснюється згідно з договорами, укладеними органом соціального захисту населення з підприємством (двосторонні угоди)».

Також цим Порядком затверджено порядок виплати компенсації за самостійно придбані технічні засоби реабілітації (допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому, спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією).

 Виплата компенсації за спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією здійснюється на підставі оригіналу фіскального чека, що підтверджує придбання виробу за його фактичною вартістю, у розмірі не вище граничної ціни, встановленої Мінсоцполітики.

Для замовлення технічних  та інших засобів реабілітації особам з інвалідністю звертатися до управління соціального захисту населення  з наступними документами:

паспорт, код;

висновок МСЕК про встановлення інвалідності для осіб з інвалідністю;

індивідуальна программа, яка містить показання для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (ІПР) та дійсна на час звернення.

За довідками звертатися за адресою: смт. Солоне, вул. Строменко, 5а, тел. (05669) 2-13-96.

 Начальник управління                                                                                            І.Л.Федорук

 

 

Адреси управліннь у Криничанському та Томаківському районах:

 

52300, Дніпропетровська обл., Криничанський район, селище міського типу Кринички, вул. Центральна , 10 (05654) 92037
53500, Дніпропетровська обл., Томаківський район, селище міського типу Томаківка, 
вул. Лесі Українки, 46
(05668) 22138

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *