Які якості повинна мати людина, щоб її поважали? Звичайно ж: порядність, чесність, доброту, справедливістю, повагою до людей.

У нас у селі Широке, у Старостинскому окрузі, підібрався колектив що відповідає цим нормам. Хочу розповісти про нашого землеміра Наталію Чайку. Ця людина просто скарб.

Молода, красива, добросовісна. Завжди зустріне відвідувачів з посмішкою, доступно пояснить все, допоможе, і з посмішкою проведе вас. Дочка гідних, шанованих в селі батьків. Уся сім’я вишиває і в’яже, бере участь в художній самодіяльності багато років. Наташа грає на гітарі, співає, а які портрети вона вишиває бісером! Це же справжній витвір мистецтва! Наташа і в школі була лідером. А яка вона господарочка, і готує прекрасно, і господарство веде. Така світла людина, стільки в ній тепла і доброти, що словами неможливо описати. Її дуже поважають за чесність, відкритість, працьовитість, готовність завжди прийти на допомогу.

Спасибі батькам Євгенію Павловичу і Надії Іванівні Корипаєвим, що виростили таку прекрасну дочку. А Наташі бажаю великого людського щастя.

Людмила Попова,

с.Широке, Солонянський район

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *