Ввечері, 7 березня, напередодні великого жіночого свята багатолюдно в Павлопільській школі. Започаткований в минулому році захід – великий гала-концерт, проведений в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії» на підтримку Міжнародного благодійного фонду «Сильні духом», став вже доброю традицією.

Після об’єднання трьох сільських рад: Павлопільської, Лошкарівської, Шевченківської в одну громаду ця традиція збереглася. Діти та викладачі, і просто люди із добрими відкритими серцями приймають в ньому участь та долучаються до допомоги тим, хто її потребує.

Проникливими піснями, ліричними віршами, українськими танками, сучасними хореографічними композиціями вітали школярі своїх мам, бабусь, знайомих і незнайомих жінок. Захоплено і тепло зустріли в залі музичне вітання — попурі від хлопців нашої школи. Шквал аплодисментів зірвав виступ танцювального і співочого гурту «Діамант», при Лошкарівському БК та  «золотий голос»  громади  —  Валерія Гришина.

А скільки бадьорості і задору в свято вніс виступ танцювального гурту «Надія України» Шевченківського БК та зворушливі ліричні пісні у виконанні Альони Бізецької, Надії Ткачової, Інни Мячиної та Луценко Надії.

Свої роботи на благодійному ярмарку успішно презентував гурток декоративно – прикладного мистецтва «Ракурс» (керівник Єрмоленко Марина Вікторівна). Тут вироби з холодного фарфору, полімерної глини, дерева. В ярмарці взяли участь шкільні майстрині, неодноразові призери районних конкурсів: Вікторія Жерняк,  Олександра Андрух, Альбіна Мацько, Софія Смаровоз, Наталя Токар, Світлана Трипуз, Іванна Стецюк, Альбіна Татарінова.

Швидко наповнюється скринька добра. Спільними зусиллями зібрали 6000 грн., які перерахували на розрахунковий рахунок Міжнародного Благодійного Фонду «Сильні духом» № 26001307357.  І це не просто паперові банкноти. За кожною з них тепло добрих  і чуйних людей, частинка їх серця, небайдужого до чужої  біди.

Звертаємося до кожного: не будьте байдужі до горя іншого. Хворі діти чекають на вашу моральну та матеріальну підтримку, щоб продовжувати жити, щоб знайти в собі сили боротися з хворобою і, найголовніше — перемогти її.

Не забувайте слова безсмертного класика української літератури Івана Яковича Франка «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим».

Ростіть здоровими і щасливими, діти. Пам’ятайте: ми поруч.

Педагогічний, учнівський,
батьківський комітет
Павлопільської ЗОШ,
Нікопольський район

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *