Високий рейтинг губернатора Валентина Резніченка

 

Рейтинг губернатора Дніпропетровщини впевнено можна назвати високим. Про це свідчать результати опитування,проведені Центром політичного консалтингу у липні цього року. 49% жителів Дніпра задоволені роботою губернатора області Валентина Резніченка. А згідно з рейтингом губернаторів, складеного журналом Кореспондент, Валентин Резніченко  посів друге місце за показниками економічного, фінансового і соціального розвитку регіонів, поступившись лише київському меру Віталію Кличку.

Дійсно,за три  останні роки в області  успішно реалізуються програми і проекти розвитку інфраструктури і жителі регіону це відчувають на собі. Політолог Олексій Голобуцький зазначив, що Дніпропетровська область є лідером по ремонту доріг, причому Резніченко, судячи з деяких заяв  членів його команди, готовий навіть капітально ремонтувати дороги, які знаходяться на балансі держагенства Укравтодор.

Крім того, Дніпропетровська ОДА активно реконструює школи і дитячі сади за сучасними проектами. На думку політолога, успіхи Резніченка на посаді очільника області і високі оцінки його діяльності з боку жителів регіону пояснюються кількома факторами.

– Резніченко до приходу до влади не був чиновником, він з бізнесу, тому всі процеси в обласній адміністрації у нього підпорядковані бізнес – логіці: знайти проблему і шляхи її вирішення, визначити джерела фінансування, терміни та якісних підрядників. Більш того, він ще намагається отримати з цього прибуток для області,- вважає Голобуцький.

Варто додати ще одну, достатньо важливу складову ефективної діяльності губернатора: це  успішно підібрана та сформована команда, команда людей професійних, ділових і відповідальних. Таким, і головним, представником команди губернатора Валентина Резніченка є його перший заступник Олег Кужман, який за своїми посадовими функціями координує  глобальні питання соціального розвитку області; процес децентралізації, що забезпечує успішний розвиток об’єднаних територіальних громад. Олег Кужман прийшов на посаду першого заступника з достатнім багажем знань і практичних навичок роботи в органах влади. Його головний принцип як посадовця – досягати поставленої мети.

Завдяки притаманним Резніченку і Кужману  професійним якостям, склався успішний тандем у керівництві регіоном, який з усією командою забезпечує активний розвиток Дніпропетровської області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *