Ветерани педагогічної праці – Тищенко  Олександр Олексійович і Тетяна Григорівна зробили вагомий внесок у розвиток освіти у районі.  Олександр Олексійович, голова династії педагогів, не лише талановитий і досвідчений педагог, а й мудрий керівник, шанована в громаді людина. За його плечима 47 років педагогічного стажу,  він – старший викладач, не одне  покоління учнів з вдячністю згадує свого вчителя і наставника.

            Дружина Тетяна Григорівна  має 46 років педагогічного  стажу, їй присвоєно педагогічне звання – «Вчитель – методист». За сумлінну працю, професіоналізм Олександр Олексійович і Тетяна Григорівна були нагородженні нагрудним знаком  «Відмінник освіти України».                          У далекому 1971 році подружжя Тищенків розпочало свою педагогічну діяльність молодими вчителями в Малозахаринській ВШ Солонянського району..

            Пройшовши славний шлях освітянської діяльності, Олександр Олексійович працює ось вже 33 роки на посаді директора Надіївської школи.

 А Тетяна Григорівна продовжує навчати діток, працюючи вчителем початкових класів у Солонянському НВО.

            Захопила вчительська професія і  їхніх трьох доньок та онуку, які продовжили сімейну династію. Донька, Світлана Олександрівна Лугова – досвідчений  наставник,  талановитий педагог, у якого вчаться, шукають поради, знаходять захист і підтримку.  З 27 років педагогічного стажу упродовж 10 років займає посаду директора Солонянської середньої школи №2, нині гімназії.

Відданість батьків педагогічній роботі підказали подальший шлях у виборі професії і другій доньці – Лесі Олександрівні Крохмаль, яка вже 16 років пропрацювала вчителем початкових класів.  Від батьків успадкувала найкращі якості найменша донька, Лілія Олександрівна Кічапова  вчитель народознавства, української мови та літератури.      Онука Ангеліна пов’язала своє життя з професією педагога. Закінчила з відзнакою Дніпропетровський педагогічний коледж імені О.Гончара та Полтавський національний університет імені В.Г.Короленка. Чотири роки навчала учнів початкових класів в Солонянській гімназії. А в цьому навчальному році Ангеліна Русланівна почала працювати у 1-му класі Комунального закладу  освіти   «Солонянське навчально-виховне об’єднання» поряд із бабусею Тетяною Григорівною.

            Завдяки педагогічно-виховній діяльності  славну династію вчителів знають і поважають  не лише  на території Солонянської об`єднаної  територіальної громади, але й в усьому районі. Шановні педагоги! Ви – гордість Солонянщини! Низький уклін за вашу працю! Здоров`я вам, творчих успіхів, добробуту та миру!

 

Валентина Моїсеєнко,

директор Солонянського будинку культури

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *