Є багато святкових дат у нашому календарі ,які  відзначають люди різних професійних галузей. На мою думку, День місцевого самоврядування-одне з найголовніших та особливих свят, адже завдяки наполегливій повсякденній праці нашого місцевого самоврядування ми маємо на сьогоднішній день певні досягнення та розвиток в соціально-економічному,житлово-комунальному  напрямку, в сфері освіти та культури. Цьогорічне свято- досить результативне завершення напруженого року, сповненого вашою повсякденною працею,думками про сьогодення та сподіваннями на майбутній рік. Від імені жителів нашої громади,щиро дякую виконавчому комітету та депутатському корпусу Святовасилівської сільської ради на чолі з головою Стеценко Віталієм Михайловичем  за невтомну працю !   Хай вагомішими стають ваші здобутки,а відповідно міцніє наш добробут. Хай успішно втілюються всі ваші проекти,задуми та починання на благо нашій громаді!Адже без вашої ініціативності,господарського погляду,без вашого доброго серця та розуміння не можливі позитивні зміни у нашому житті.

Святовасилівська об’єднана територіальна громада існує вже два роки. Наша ще зовсім нова, молода громада об’єднала 18 населених пунктів та 4300 жителів. За цей час в умовах автономності місцевого самоврядування та за рахунок місцевого бюджету і державної підтримки ми бачимо чимало позитивних здобутків ,на які до децентралізації ми навіть і не сподівались . Такі зміни, на мою думку, є міцним фундаментом для подальшої розбудови та процвітання нашої громади.

Саме у 2017 році за рахунок бюджетних коштів було втілено в життя важливі проекти. «Житлове будівництво»: придбано житло для молодих спеціалістів медичної галузі, збудовано «Центр безпеки» в селищі Святовасилівка. У сфері комунального господарства виконано: капітальний ремонт водонапірної башти для водопостачання села Святовасилівка, капітальний ремонт водонапірних споруд для водопостачання південної частини села Промінь, реконструкція систем водопостачання сіл Святовасилівка,Чорнопарівка, Рясне, поточний ремонт вуличного освітлення села Наталівка, поточний ремонт меморіалу загиблих воїнів села Святовасилівка, капітальний  ремонт вуличного освітлення села Новомар’ївка. У сфері освіти виконано капітальний ремонт будівлі Новомар’ївської школи, в Незабудинській школі виконано капітальний ремонт з використанням енергозберігаючих технологій;  поточний ремонт(роздягальні спортзалу), їдальні Святовасилівської школи, поточний ремонт приміщень загального користування Святовасилівського дошкільного закладу ясла-садочок «Веселка», поточний ремонт спортзалу Проміньської НСЗШ, поточний ремонт дерев,яних конструкцій на горищі Новомар’ївської НСЗШ. Не лишається осторонь і галузь культури:капітально відремонтовано покрівлю Новомар,ївського будинку культури,виготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення капітального ремонту Святовасилівського будинку культури.виділяються кошти на поліпшення матеріально-технічної бази п,яти будинків культури та чотирьох бібліотек,які знаходяться  на території Святовасилівської  ОТГ.

Поступово ремонтуються і дороги на території нашої громади.

Для комунального господарства «Джерело» (с.Промінь) придбано новенький трактор екскаватор для робіт з благоустрою території громади. Новий трактор з лопатою,придбано для роботи Святовасилівського центру безпеки громадян. Крім того центр безпеки вже має пожежну машину ,а це врятовані в майбутньому людські життя та майно.

Крім того, встановлено нові ,гарні автобусні зупинки в селах Рясне та Орлове.

Особливі  слова вдячності хочеться висловити всім працівникам сільської ради та депутатському корпусу за волонтерську допомогу нашим хлопцям-героям ,що бережуть для нас мир та спокій в зоні АТО. Завдяки нашому голові Стеценко В.М. та депутату Лісному В.М. ця допомога неодноразово доставлялася до наших захисників.

Для добробуту нашої громади команда Святовасилівської сільської ради має безліч планів. Тож напередодні вашого професійного свята-Дня місцевого самоврядування хочеться побажати сільському голові, депутатському корпусу, виконавчому комітету та працівникам сільської ради невичерпної наснаги, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів у роботі. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани,мрії і сподівання. Нехай кожен день дарує радість, натхнення та життєві перемоги. Нехай ваша професійна нива завжди родить новими здобутками та високими досягненнями! Зі святом!

 Олександра Ніколаєнко,
с. Святовасилівка