На тих, хто обирає, і на тих, кого обирають до органів місцевої влади, лягає не легкий тягар відповідальності за розвиток громад та покращення життя людей.

            У більшості своїй ті, хто обрав для себе шлях віддано служити своїм виборцям, виправдовують їхню довіру що і підтверджується на прикладі Солонянського району. Тут діють три об’єднані територіальні громади, дев’ять сільрад, куди обрано 205 депутатів. Депутатський корпус районної ради складається з 34 обранців. Жителі району довірили представляти їх інтереси у обласній раді Олегу КУЖМАНУ, першому заступнику голови Дніпропетровської облдержадміністрації та Василю Прохоренку.

            Три роки поспіль злагоджена команда за дієвої підтримки Олега Миколайовича КУЖМАНА ефективно працює над реалізацією проектів та програм соціального розвитку району в цілому, і кожної громади окремо, над впровадженням реформ, ініційованих Президентом України.

            Про результати спільної праці говорив під час урочистого заходу з нагоди Дня місцевого самоврядування, перший заступник голови ДніпроОДА, депутат обласної ради Олег КУЖМАН.

            «Останні три роки спільної роботи органів місцевого самоврядування та обласної державної адміністрації дали позитивні результати з розвитку інфраструктури на селі та покращення умов життя для людей, на що націлює нас Президент України Петро ПОРОШЕНКО. У Солонянському районі, для мене дуже рідному, усі проекти реалізуються планово. Створено нову українську школу в Солоному – кращу в Україні, завершується оновлення Святовасилівської опорної школи, капітально ремонтуються дороги. На все це ми направляємо кошти з обласного бюджету», — сказав Олег КУЖМАН.

            Олег Миколайович сповістив приємну для сільських рад новину, яку вони підтримали оплесками. За словами обласного керівника, у наступному році за кошти обласного бюджету на території кожної сільської ради буде відремонтована дорога на центральній вулиці і встановлено вечірнє вуличне освітлення.

            «У наступному році ми плануємо виконати ямковий ремонт всіх розбитих доріг за пропозиціями сільських рад. При цьому не має значення належність цих автошляхів. Впевнений, що і надалі ми будемо ефективно співпрацювати, єдиною командою, яка у Солонянському районі дружня і дієва», зазначив Олег КУЖМАН.

            Олег Миколайович привітав присутніх на святі керівників та працівників районної, сільських, селищних рад, ветеранів місцевого самоврядування та побажав усім миру, добра, благополуччя і надалі віддано служити людям.

Голова райдержадміністрації Ігор Хрипко подякував Олегу Миколайовичу КУЖМАНУ за вагому допомогу району у його соціальному розвитку і вручив Подяку.

З Днем місцевого самоврядування вітали учасників заходу Олександр Корж, голова районної ради та Ігор Хрипко, голова райдержадміністрації, вручили грамоти представникам місцевого самоврядування.

По завершенні офіційної частини заходу відбувся концерт.

Наталія Московка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *