Затишно і тепло у нашому відділенні, приємно тут перебувати одиноким людям похилого віку, зручно працювати колективу. Подбали про це добрі люди. Багато допоміг Олег Миколайович, обласній депутат. Він побував у нас три роки тому, побачив існуючі проблеми і пообіцяв допомогти. Буквально упродовж декількох місяців було утеплено теплотрасу, виконано ремонт у проблемних місцях, з’явилася необхідна побутова техніка. Сільська рада замінила вікна, двері, місцеві спонсори допомогли у косметичному ремонті. Олег Миколайович, при нагоді, передає нашим підопічним солодощі до чаю, подарував Т-2 для роботи телевізора у кімнаті відпочинку. Ми всі зворушливі такою увагою до нашого закладу, а ще більше – теплою, синівською турботою Олега Миколайовича про людей похилого віку, які за волею долі залишилися одинокими на схилі літ. Ми всі глибоко вдячні за чуйність.

Алла ФЕДІНЧИК, старша медична сестра терцентру, с.Александропіль

 

Довге життя живу, різних людей довелося зустрічати на своєму шляху. З Олегом Миколайовичем Кужманом познайомився у 2016 році на концерті у нашому сільському клубі. Сиділи поруч у першому ряду, спілкувалися на різні теми життя — буття. Мене приємно вразила його простота, розуміння, повага до фронтовиків. На цьому наш зв’язок не зупинився: кожного року, і я, і мої фронтові побратими отримуємо від нашого депутата поздоровлення і подарунки до Дня Перемоги, матеріальну допомогу до дня визволення сіл району. Для нас головне – не подарунки і гроші, а увага і шана, від яких тепло стає на душі, додається життєвого оптимізму. Особливо у цей час, коли дехто намагається принизити нашу роль у визволенні країн від фашизму. А Олег Миколайович – справжня людина, справедлива і об’єктивний. І це нас підтримує. Дякую йому.

 

КАРМАЗІН П.П, учасник БД у Другій Світовій війні,с.Святовасилівка

 

АТО

  З першого дня депутатської діяльності Олег Миколайович допомогає сім’ям загиблих в зоні АТО та учасникам бойових дій. Особливо доречна була фінансова підтримка, допомога у побутових потребах у 2015-2016 роках, коли не всі, хто повернувся мали роботу, або потребували реабілітації. Зі створенням районної організації, ми отримали допомогу і в ремонті приміщення офісу, потім подарував ноутбук.

 Олег Миколайович бере участь і у нашій волонтерській діяльності. Коли ми доставляємо вантаж на територію бойових дій і чогось не вистачає, звертаємось до нього. Про це знають наші підопічні, і в ознаку вдячності передали Олегу Миколайовичу Державний прапор зі своїми побажаннями і надписами твердої віри у перемогу.

 Приємно усвідомлювати, що поруч є така людина, не зважаючи на високу посаду — проста, порядна і яку ще  хочеться назвати другом.

Руслан ГУРСЬКИЙ, голова РО «Учасників бойових дій АТО»

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *