Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег КУЖМАН зустрівся з колективами Гуляйпільської , Малософіївської, Затишнянської шкіл. Освітяни поділилися власним досвідом впровадження програми «Нова українська школа», власними методиками навчання і виховання дітей.

Затишнянська ЗОШ хоч і знаходиться у одноповерховому приміщенні зведеному у 1960 році, вразила затишком і волелюбним духом козацтва. Колектив школи на чолі з директором Тетяною Зеленською, бережуть і передають дітям найдорожчий скарб українського народу – історію і традиції наших пращурів – запорозьких козаків. Тож і не дивно, що серед вихованців цієї школи (всього тут навчається 112 діток) чимало переможців і призерів: конкурсу ім. Т.Шевченка, ім. П.Яцика, Всеукраїнських музичних конкурсів «Срібне джерельце», «MUSIK LAND», Міжнародного фестивалю мистецтв «CATCH THE BEAT», Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Дніпро 2019 Фест».

Олег КУЖМАН проникся проблемою школи, яка потребує ремонту покрівлі: «Кошти ми обов’язково знайдемо, адже діти які навчаються у сільській школі, та ще й такі талановиті, мають перебувати у гідних умовах».

Ремонту також потребує приміщення Малософіївського НВК. Необхідно замінити зношену систему опалення, відремонтувати покрівлю. На це з обласного бюджету буде виділено субвенцію у другому кварталі нинішнього року, запевнив  перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег КУЖМАН.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *