Ось такою,  відданою своїй справі, є вчитель української мови та літератури  Криничанської СЗШ І-ІІІ ступенів №2 Палієнко Вікторія Миколаївна.

      Вікторія Миколаївна 24 роки присвятила вихованню дітей.    Ця молода та енергійна жінка незвичайна. Уроки в неї цікаві, добре продумані. А які вона влаштовує заходи! Для неї кожна дитина — особистість. Вона уміє знаходити стежку до душі кожного учня. Вікторія Миколаївна доброзичлива, вона завжди підтримає, щось порадить. Кожен її урок допомагає учням  розвивати увагу, пам’ять, творче мислення. А головне, своїми справами і своїм словом вона викладає найтяжчу на світі науку — як бути людиною. Щоб пробудити інтерес учнів до свого предмета, вона  постійно шукає нові форми і методи навчання. Бере активну участь у фахових інтерактивних конкурсах, має власні методичні розробки, які публікує на освітньому порталі.

         За сумлінну працю Вікторія Миколаївна неодноразово відзначалася грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, Почесними грамотами обласного інституту післядипломної освіти. У 2018 році нагороджена Подякою Міністерства  освіти та науки України.

 А ще Вікторія Миколаївна добра господиня. Страви, приготовлені нею дуже вишукані і незвичайні.

    4 жовтня Вікторія Миколаївна  святкувала день народження. Ми щиро вітаємо її з днем народження. В її особі також вітаємо всіх вчителів з Днем працівників освіти.  Бажаємо Вам творчого довголіття у справі виховання підростаючого покоління. І нехай успіхи Ваших учнів повертаються до Вас і дають сили для продовження своєї справи. Зі святом Вас!

Вікторія Троценко, заступник Криничанського селищного голови

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *