Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює інфекційне відділення марганецькій міської лікарні. Термомодернізовану будівлю і сучасні комфортні палати. На завершальній стадії — утеплення фасаду, в розпалі — внутрішнє оздоблення.

«Жителі Дніпропетровщини повинні обслуговуватися в сучасних медичних установах, де вони зможуть отримувати якісну допомогу. Це повинно бути як в міській, так і в сільській місцевості. Таке завдання перед нами ставить Президент України Петро Порошенко. Тому реконструюємо медустанови в обласному центрі і в районах. Одне з них — в місті Марганці. В оновленому інфекційному відділенні будуть обслуговуватися і жителі навколишніх сіл », — зазначив перший заступник голови облдержадміністрації ОлегКУЖМАН.

Будівля інфекційного відділення марганецькій лікарні побудували більше 30 років тому. Всі ремонти з тих пір — тільки косметичні. Протікала покрівля, іржавіли труби, з вікон дуло. У відділенні було холодно, згадує головний лікар Тетяна Лисенко.

За оновлення установи взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Зараз будівля — з новими дахом, вікнами та дверима. Зараз ремонтники закінчують утеплювати фасад і готують його під фарбування. Згодом два ганку облаштують пандусами.

«Дуже вдячні обласному керівництву за цю реконструкцію — без капремонту відділення не могло далі існувати», — додала головний лікар Тетяна Лисенко.

В даний час на фініші — облаштування палат на другому поверсі. Залишилося постелити на підлогу лінолеум, встановити розетки, вимикачі та світильники. Всі палати — індивідуальні. У кожній — санвузол з ванною, бойлер для підігріву води.

На першому поверсі ремонтники вже готують стіни під фарбування.

«Раніше у нас індивідуальні палати були тільки на першому поверсі. А тепер всі пацієнти будуть відокремлені один від одного — це дуже важливо для інфекційного відділення, — підкреслила завідуюча відділенням Маргарита Юрченко. — Дякую обласній владі за виділені кошти. Завдяки її турботі у нас буде неймовірна краса! ».

Інфекційне відділення марганецькій міської лікарні в рік приймає до тисячі пацієнтів. Це жителі Марганця та навколишніх сіл. Більшість з них — діти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *