У Криничанському районі заплановано будівництво магістрального водогону Кринички – Затишне – Гуляйполе. Даний проект в цілому дасть можливість забезпечити питною водою фактично половину населення Криничанського району та цілий ряд закладів бюджетної сфери – фельдшерські пункти, загальноосвітні школи та дошкільні установи.

 

У поточному році буде прокладено 13,8 км даної водної магістралі з відповідними колодязями та збудовано підкачувальну станцію в с. Малярщина (Дружбівській старостинський округ Криничанської ОТГ).

Проект здійснюється за підтримки гол ви Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Михайловича РЕЗНІЧЕНКА та першого заступника голови облдержадміністрації Олега Миколайовича КУЖМАНА, які постійно надають дієву допомогу Криничанському району в реалізації цілого ряду соціально значимих проектів. Тож є сподівання на подальшу підтримку і успішне завершення будівництва даного водогону. З питання будівництва відбулася робоча нарада за участі голів ОТГ та керівництва підрядної організації.

Людмила ЗАБОРА, радник голови Криничанської РДА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *