На Дніпропетровщині активно впроваджується шкільна реформа. Її мета – створення сучасного освітньо-виховного середовища для учнів.

«Реалізувати державну програму «Нова українська школа» задля створення комфортного освітнього простору – таке завдання ставить Президент України Петро ПОРОШЕНКО. На Дніпропетровщині планомірно ведеться ця робота. За три останні роки за кошти обласного бюджету реконструйовано 70 шкіл, у 30-ти тривають роботи. Із старих шкіл ми створюємо сучасні і яскраві», — говорить перший заступник голови ДніпроОДА Олег КУЖМАН. Прикладом продовження капітальних ремонтів є Святовасилівська СЗШ Солонянського району та школа в селі Виводове Томаківського району.

Школу у Святовасилівці побудували у 1970-му році і після цього вона капітально не ремонтувалася.

«Там було холодно, вікна продували, дах протікав. До того ж будівлі не вистачало затишку і сучасного обладнання, – зазначила заступник директора Святовасилівської школи Валентина Люта. –Дуже вдячні за реконструкцію,  ми в захваті».    

            У 2018-му оновити навчальний заклад взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині роботи – на фініші. Підрядники замінили електромережу, системи опалення, водопостачання та водовідведення. Вставили нові вікна та двері, облаштували підлогу, пофарбували стіни.

Другий поверх будівлі – вже готовий. Там яскраві класи з різнокольоровими дверима та затишні коридори. Нині встановлюють нові меблі. На першому – завершують укладку плитки, працюють над їдальнею і спортзалом.

Попіклувались і про зовнішній вигляд та збереження тепла навчального закладу. Тому облаштовують вентильований фасад у червоно-чорних кольорах.  

На подвір’ї уклали тротуарну плитку, також реконструюють пришкільний стадіон.

 За новенькі парти сядуть понад 200 дітей.

***

            Двоповерховій будівлі у селі Виводове понад 30 років. Капремонт – перший. Споруда вже з новими покрівлею, вікнами, вхідними дверима. Замінили систему опалення. Нині ремонтники утеплюють фасад. Згодом його розфарбують у різні кольори.

            Наступного року реконструюють приміщення всередині. Замінять всі комунікації. Осучаснять класи та коридори. Також облаштують приміщення для дошкільнят. У дитсадок наберуть 2 групи. Школа стане навчально-виховним комплексом.

            Реконструюють і шкільний стадіон. Будуть волейбольний, баскетбольний і футбольний майданчики. Все – зі штучним покриттям. Облаштують дитячий майданчик для малечі.

            Територію навколо школи викладуть тротуарною плиткою. Нині у школі навчається 74 учні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *