У спорткомплексі «Прометей» у Кам’янському після реконструкції відкрили центральну залу. Її осучаснила Дніпропетровська облдержадміністрація. Величезне приміщення оснащене «за останнім словом техніки». Головна «родзинка» – унікальний для України паркет, що відповідає світовим стандартам. Професійне покриття першими випробували учасники  Чемпіонату України з баскетболу – команди «Прометей» із Кам’янського та «Золотой Век» із Кропивницького. Триває реконструкція решти приміщень спорткомплексу.

 «Створюємо для мешканців області сучасні умови для занять спортом. На Дніпропетровщині оновлюємо більше 20-ти спорткомплексів, стадіонів, спортивних майданчиків, міні-футбольних полів. Один із наймасштабніших проектів – реконструкція спорткомплексу «Прометей» у Кам’янському. У вже осучасненій центральній залі проходитимуть змагання з різних видів спорту всеукраїнського та міжнародного рівнів», — відзначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

 На реконструкцію місцевого спорткомплексу «Прометей» кам’янчани чекали довгі роки. Тривалий час будівля була в аварійному стані. З її «народження» у 1973-му – жодного капремонту.

За відновлення споруди навесні 2018 року взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Робота закипіла. Ремонтники розпочали з укріплення будівлі. Згодом замінили вікна на енергозберігаючі. Утеплили частину фасаду.

Всередині осучаснили центральне крило. Замінили всі комунікації. Приміщення устаткували енергозберігаючим освітленням, сучасною системою кондиціювання. Просторе фойє, зручні сходові марші. Осучаснені роздягальні та душові. На другому поверсі – спорт-кафе.

 Головна гордість – оновлена величезна спортивна зала. Тепер вона – із професійним покриттям.

 Оновлену залу відкрив матч Чемпіонату України з баскетболу.

«Перед нами – величезні завдання. Та завдяки створеним умовам для тренувань та ігор, впевнений, що впораємося, – поділився своєю думкою капітан команди «Прометей» Сергій Алфьоров. – Паркету такого рівня ніде в Україні більше немає. Покриття – одне з найкращих у світі. І якість, і амортизація – чудові. Для спортсменів це справжній подарунок!».

У залі установили трибуни на 780 місць. Змонтували обладнання для прямих трансляцій та електронні табло.

«Зала відповідає всім світовим стандартам. Тут запросто можна проводити єврокубки», – сказав тренер команди «Золотой Век» із Кропивницького Георгій Ступенчук.

Окрім баскетбольних турнірів, в оновленій залі проходитимуть змагання з волейболу, гімнастики, тенісу та інших видів спорту.

Тенісні корти також будуть із міжнародним сертифікованим покриттям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *