Напередодні дня людей похилого віку, традиційно, кожного року Олександропільська сільська рада організовує свято для людей, які перебувають на заслуженому відпочинку Започатковано воног за ініціативи сільського Людмили Муркович 12 років тому, і кожного разу проходить під її патронатом. І цьогоріч, такого теплого осіннього дня, до сільського будинку культури автобус підвозив ветеранів праці. У затишній, святково облаштованій залі зібралися люди, які працювали на землі, у тваринництві, вчили та виховували дітей, лікували та обслуговували односельців.

            Тепло і сердечно вітала старше покоління сільський голова Людмила Муркович. До вітань приєднався помічник-консультант обласного депутата Олега Кужмана – Михайло Чумак.

Він передав ветеранам найкращі побажання здоров’я, благополуччя їхнім сім’ям від Олега Миколайовича і подарунок відділенню тер центру —  приставку Т2 для перегляду телебачення його підопічними. Від  дитячого благодійного фонду «Возлюби ближнього свого» його голова Наталія Московка передала солодощі до чаю.

Гарну концертну програму підготували для шанованих людей працівники закладів культури, учні, аматори сцени. Звеселяв піснями Олександр Головко, підіймали настрій гумористичні театралізовані сценки, особливо осучаснене «Світання на Гончарівці». Було і «Караоке», і танці, у яких брали участь усі бажаючі. Панувало відчуття гарного, щирого родинного свята. Голова первинної ветеранської організації Володимир Грипа від імені всіх ветеранів подякував сільському голові Людмилі Іванівни за гарне свято, за турботу про літніх людей, за її увагу до них і шану.

            По закінченні концертної програми, сільський г8олова запросила ветеранів за щедро накриті столи. Завжди допомагають в цьому місцеві спонсори, а готують широкий асортимент страв – працівники сільради та бюджетних установ. Така традиція існує в Олександропільській сільській раді – шанувати людей праці і старше покоління. Це як ковток свіжого повітря для літніх людей, приток життєвої енергії, розуміння, що про них пам’ятають. А ще – це можливість побачитись і поспілкуватися, адже на території сільської ради 8 населених пунктів, і за віком, чи за станом здоров’я не кожен може зустрітися із знайомими йому людьми.

Цього ж дня таке свято, теж традиційно, відбулося і у селі Кринички.

Наталія Кулагіна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *