У нашого народу багато різних хороших традицій. Серед них – відзначати свята: народні, релігійні, державні, родинні тощо. У день одного з величних православних свят – Святих Апостолів Петра і Павла, у Криничанській ОТГ її жителі та гості «розговлялись» після Петрівського посту. Це було яскраве і гарне дійство! Столи «ломилися» від різноманітних страв, серед яких головними були вареники.

Готували смаколики господарочки – працівниці апарату виконавчого комітету та закладів культури Криничанської селищної ради. Пригощалися усі бажаючі!

Задавали настрою, розважали танцями, співами, гуморесками працівники та вихованці театрального і вокального гуртків Центру учнівської молоді Криничанської селищної ради, вихованці ДНЗ «Вишенька», ДНЗ «Сонечко», художній аматорський колектив районного будинку культури «Душі криниця».

Разом із громадою відпочивав почесний гість свята – перший заступник голови облдержадміністрації Олег Миколайович Кужман.

Олег Миколайович привітав усіх присутніх з цікавим, чудовим святом, подякував за гарно проведений час та відзначив цінним подарунком (спортивний костюм, спортивна сумка, кросівки) тренера Криничанської команди каратистів  Савченка Андрія Павловича за високі досягнення у змаганнях на Кубок світу, що проходили в Одесі у липні цього року (чотири золота і чотири срібла).

«Свято дуже чудове, і приємно, що у громаді зберігають гарні українські традиції, дорослі привчають до цього діточок і молодь. Такі заходи згуртовують людей, надають позитиву і душевної рівноваги, що вкрай важливо у нашому  непростому сьогоденні», – зазначає Олег Кужман.

 Усі, хто побував на святі,поверталися додому у доброму настрої, і з масою позитивних емоцій.

Наталя Московка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *