За останні чотири роки значно зміцніла матеріально-технічна база закладів загальної середньої та дошкільної освіти, а саме: придбано комп’ютерну та мультимедійну техніку, інтерактивні комплекси, комп’ютерні класи, обладнання для кабінетів хімії, фізики, «Захист Вітчизни» та інших, технологічне обладнання для харчоблоків, проведено ремонти будівель, покрівель, систем опалення, водопостачання та каналізації спортивних та музичних залів, харчоблоків, заміну вікон тощо на загальну суму 10,7 млн грн.

Школа №42 після капітального ремонту, вартість якого склала 5 млн.грн., зустрічає своїх відвідувачів сучасним виглядом. І не тільки: реалізація проекту сприяла створенню безпечних та комфортних умов для навчання учнів закладу. Під час проведення капітального ремонту в школі замінено 359 вікон та 12 вхідних дверей, впорядковано 8 шкільних ганків. Капітально відремонтована будівля НВК №37. В інклюзивно-ресурсних центрах «Сузір’я» та «Надія» за рахунок субвенції з державного та місцевого бюджетів на загальну суму 2,4 млн.грн. здійснено оснащення та завершується капітальний ремонт приміщень одного з двох блоків ІРЦ «Сузір’я».

В місті відкрито першу школу роботехніки на базі філії центру позашкільної роботи дитячої творчості «Умка» (2,3 млн.грн.); придбано обладнання для інноваційного навчально-тренінгового класу Гімназії №39 та кабінетів української мови в 4 заклади загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин, для підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов в 4 заклади освіти; для закладів загальної середньої освіти придбано комп’ютерне обладнання, інтерактивні комплекси, багатофункціональні пристрої, обладнання для кабінетів хімії, фізики, математики, географії, біології. У 2017 році реконструйовано колишні майстерні СЗОШ №37 під приміщення дошкільного відділення «Квіточка». Створено додатково 3 групи на 60 місць, що дозволило вирішити проблему влаштування дітей у дитячі садочки мікрорайону Соцмісто. У 2018 році розпочато будівництво дитячого садка в мікрорайоні Романкове, де його ніколи не було. Кошти – з обласного бюджету, проект – інноваційний, і зовні, і внутрішньо. Котельня на альтернативному паливі та сонячні батареї забезпечать енергонезалежність закладу. Крім того, внутрішній двір підігріватиметься і не обмерзатиме взимку. Проектом передбачено будівництво нового сучасного закладу дошкільної освіти та створення додатково 6 груп на 115 місць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *