Саме під таким гаслом   українці  відзначають  День  захисника України.

Мирівська об’єднана територіальна громада пишається  своїми земляками, які захищали і захищають рубежі нашої Батьківщини.

Напередодні свята  хочемо відзначити нашого земляка  Ігоря   Романенкова, молодого батька,  який   став  до лав воїнів,   що демонструють силу  нескорених,  відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором.  Народився і виріс Ігор   в селі Мирове Томаківського району, навчався в  Настасівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та в Томаківському аграрному ліцеї. Серед усіх шкільних предметів перевагу надавав урокам фізичної культури та захисту Вітчизни, а в ліцеї отримав спеціальність тракториста та водія. Тож розсудливий і відповідальний юнак, розуміючи, що  захист Вітчизни є  справою всіх українців, з  2015   по 2017 роки приймав безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції на території Донецької області у складі військової частини А 1035.             

 У цей святковий день Мирівська громада щиро вітає   зі святом сили, мужності, доблесті і честі наших земляків.

Від усієї душі бажаємо вам, шановні,  сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родинах. Нехай і в мирний час у вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

Громада схиляє голови перед загиблими земляками  Сергієм Салаутіним та Володимиром Дяченком, які віддали своє життя за світле і незалежне майбутнє. Світла  їм пам’ять!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *