Різнобарвна будівля Виводівської школи природньо гармонує з мальовничим краєвидом села. Заклад реконструюють вперше в історії його існування. Вже на фініші – зовнішні роботи. Згодом осучаснять приміщення всередині, приведуть до ладу і шкільний стадіон. Новітній освітньо-спортивний простір для сільських дітлахів створює Дніпропетровська облдержадміністрація.

«Діти Дніпропетровщини мають навчатися у комфортних умовах. Приводимо до ладу школи навіть у найвіддаленіших селах. Реконструюємо і навчальний заклад у Виводовому Томаківського району. Зараз на фініші – зовнішнє оздоблення будівлі. Після оновимо класи і коридори. А ще осучаснимо шкільний стадіон», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

Виводівській школі – понад 30 років. Та навіть за цей невеличкий як для будівлі час  накопичилося чимало проблем. У приміщенні було холодно, з вікон віяло. Застаріла і система опалення. Тож розпочатій влітку 2018-го реконструкції зраділи і учні, і вчителі.

«Осучаснення сільських шкіл дозволить підвищити рівень навчання і зробити його конкурентним. Приємно, що в нашій області займаються цим, що потреби освітян добре розуміє перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. І не лише розуміє, а конкретно допомагає їх вирішити. І не тільки у власному кабінеті. Олег Миколайович часто відвідує школи, і достеменно знає наші потреби, – підкреслив вчитель історії Віталій Доронін. – В оновлених умовах і у дітей покращиться мотивація до навчання, і нам, педагогам, значно комфортніше буде працювати».

Двоповерхова будівля школи вже із добротною покрівлею, новими вікнами та вхідними дверима. Ремонтники утеплили фасад, зараз завершують його фарбувати у різні кольори.

«Мені подобається різнокольорова школа. Вона стає такою гарною, затишною», – сказала учениця 8 класу Анна Утюж.

 «Наша школа стає більш схожою на сучасну міську школу. Мені це дуже до вподоби», – зазначила учениця 7 класу Маріанна Лобко.

Згодом реконструюють і приміщення всередині. Школу перетворять на навчально-виховний комплекс.  На 1-му поверсі облаштують кімнати для 2 груп дошкільнят.

Осучаснять і шкільний стадіон. Він буде мати штучне покриття. А значить футбол не залежить від погоди.

«Останнім часом школа зазнала значних змін. Ми закінчуємо навчання, але з якою радістю сюди прийдуть нові учні 1 вересня», – поділилася 11-класниця Анастасія Мамаєва. 

Загалом на Дніпропетровщині реконструюють понад 30 шкіл.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *