Місто Кам’янське відвідав перший заступник голови обласної державної адміністрації Олег КУЖМАН. В ході візиту він побував на трьох об’єктах соціальної інфраструктури міста, де за кошти обласного бюджету ведуться будівельні роботи.

               Спільно з міським головою Кам’янського Андрієм Білоусовим Олег Кужман відвідав Палац тенісу СК «Прометей», де ознайомився з поточною ситуацією з реконструкції та модернізації будівлі. Тут вже завершено підготовчий етап, встановлені сучасні металопластикові вікна, проведено нові системи комунікацій. Наступним об’єктом перевірки стала дорога по вулиці Ціолковського, яка була капітально відремонтована.

На даний момент всі будівельні роботи на ділянці вже завершені. Дорогу розширили, поклали нове асфальтобетонне покриття, відновили систему зливової каналізації, проклали нові бордюри. Як показала перевірка, будівництво першого дитячого садка в селищі Романкове також йде строго за графіком і відповідно до вимог проектної документації.«Завдяки обласному фінансуванню, спільної продуктивної роботи мера і представників громадськості в Кам’янському буде капітально відремонтовано один з найбільших спортивних комплексів в області, де зможуть одночасно займатися і проводити змагання спортсмени, що представляють різні види спорту. Проведена величезна робота і, я думаю, що Палац тенісу стане найсучаснішою спортивною базою не тільки в Дніпропетровській області, але і в країні в цілому », — сказав Олег КУЖМАН. Будівництво першого в Романкове дитячого дошкільного закладу виконується за новим інноваційним проектом, і після введення в експлуатацію дозволить ліквідувати черги до дитячих садків, а також створить комфортні умови проживання молодим сім’ям з маленькими дітьми, так як їм більше не доведеться возити дітей в садок в центральну частину міста. Батьки з нетерпінням чекають на цю новобудову.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *