Значення доріг в житті людей важко оцінити. Вони зв’язують населенні пункти з центрами життєзабезпечення і тому їх називають «артеріями життя».

Якісні автошляхи забезпечують не тільки оперативність комунікації, а і комфорт — їхнім користувачам.

 У Криничанському районі, як і в інших, побудовані дороги з асфальтним покриттям не ремонтувалися з 1991 по 2015 роки. За цей час вони перетворилися на суцільні ями, або як говорять мешканці сіл – «дороги убиті». На капітальний ремонт у місцевих органів влади не вистачало власних коштів, а у вищих чиновників чи то «руки не доходили до села», чи ще щось…

У Криничках дві вулиці минулого року отримали якісне асфальтове покриття. Раніше там були лише ґрунт та шлак.

«Відродження села починається з капремонту автошляхів. Бо дороги – це артерії життя», — зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

В період з 2016 по 2018 рік за кошти обласного бюджету у Криничанському районі було капітально відремонтовано 15 доріг загальною площею 67450 кв.м.

 

Коли у 2018 році капітально відремонтували вулиці Спортивну та Відпочинку, що у районному центрі – це люди сприйняли як справжнє свято. Дороги нарешті з асфальтом. Якісним, із яскравою розміткою.

«За 30 років, що тут мешкаю, я не сподівався дожити до такого щастя, – поділився місцевий мешканець Микола Криворучко. – Раніше дорога була – ні пройти, ні проїхати. Через багнюку жінки змінне взуття брали із собою, щоб до роботи дістатися».

«Раніше ми підсипали шлак, щоб хоч якось із калюжами впоратися. Та його кури вигрібали, – сказав мешканець Анатолій Костелей. – Тепер дорога добротна, ми й не мріяли про таке! Без допомоги обласної влади громада б не змогла знайти такі кошти».

 «Дякуємо області за таку суттєву допомогу, – зазначив перший заступник голови Криничанської РДА Олег Коргородський. – Для криничанців відремонтовані дороги дуже важливі, адже ведуть до лікарні, школи та дитсадка. Завдяки рішучості та наполегливості першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олега Кужмана ми маємо такий результат».

Ремонт доріг не припиняється і цього року. Плани є, і їх виконання реальне.

Отже, за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів планується ремонт:

Аулівська ОТГ: вул. Калинова та вул. І.Сірка в с. Аули, вул. Гагаріна в с.Українка.

Божедарівська ОТГ: вул. Кооперативна, вул. Польова в Божедарівці. Провулок Садовий, провулок Шевченка, вул. Гагаріна в с. Болтишка. Вул. Кленова і Зелена в с. Новомилорадівка.

По Криничанській ОТГ: вулиця та провулок Грушевського, вул. Заводська в с. Кринички. Вул. Незалежності від будинку № 30 до будинку № 72 в с. Новомихайлівка. Вул. Л.Українки в с. Шмакове.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *