На спортивному майданчику в смт. Царичанка 30 вересня відбувся третій епап  турніру з міні-футболу серед ветеранів 40+ «Кубок Легенд», в якому беруть участь команди Солонянського, Петриківського, Царичанського та Магдалинівського районів.

            Гра проходила одночасно на двох майданчиках.           Команда ветеранів Солонянського району «Темп» в своєму першому матчі виграла у ветеранів Петриківського району ( 2:1). В цей час верерани Магдалинівського району перемогли ветеранів Царичанського (2-1) в досить напруженому матчі.

            Матч між солонянцями та царичанцями закінчився у нічию (1-1). Надійну гру в обороні як завжди показав Кузьменко Олександр в парі з Супруненком Олегом, а Сергію Кузьменку вдалося забити  гол, що призвів до ничійного результату.

 Петриківці в другій своій  грі виграли у  «легенд» з Магдалинівки (6-4), продемонструвавши характер. В кулуарах поговорюють, що повертали боржок.  Заключні ігри відбудуться    14 жовтня в смт. Магдалиенівка де в одному з полуфіналів зустрінуться ветерани Солоного та Магдалинівки, а іншому полуфіналі Петриківка проти Царичанки. Переможці пар грають фінал, а переможені будуть виборювати третє місце.

            Про фінальну частину цього турніру ми повідомимо наших вболівальників на сорінках цього видання.

 

            Член федерації футболу Солонянського району                                      Валерій Устіч

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *