Перший заступник голови Дніпропетровської  обласної державної адміністрації Кужман Олег Миколайович представив керівникам органів місцевої влади та господарсько-громадському активу  Томаківського району голову  районної державної адміністрації  Хведчука Валерія Олександровича.

Кужман О.М. зачитав розпорядження Президента України про призначення головою Томаківської  районної державної адміністрації Хведчука В.О..

У своєму виступі перший заступник голови Дніпропетровської  обласної державної адміністрації наголосив, що новий очільник району разом із командою повинен визначити пріоритетні напрямки своєї діяльності.

У свою чергу Валерій Олександрович  подякував Президентові України та керівництву облдержадміністрації за високу довіру і запевнив, що буде робити все можливе на благо Томаківського району, а  також закликав до тісної співпраці та порозуміння між всіма гілками влади. Основним завданням діючий голова, перш за все, вважає відкритість діяльності Томаківської районної державної адміністрації та служб району.

Тамара Бурса, Томаківський район

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *