На території креатив-клубу “Бартоломео” у м.Дніпро відбувся 12-й благодійний регіональний фестиваль «Мама + Я», який щороку готується силами меценатів і волонтерів.

Сьогодні це єдине в Україні масштабне свято для дітей  з дитячих будинків, шкіл-інтернатів, прийомних сімей міста та області, а також для дітей з особливими потребами, які потребують спеціальних умов для життя.

З Криничанського району на фестиваль завітали прийомні родини Котової Наталі Олексіївни, Татаріної Ірини Петрівни, сім’ї дитячих будинків сімейного типу Булах Тетяни Павлівни, Черевко Олени Олександрівни та Жовтої Галини Зеновіївни.

Ця яскрава подія була наповнена приємними сюрпризами, подарунками, творчими та спортивними конкурсами, виступами на концертах, турніром з міні-футболу.На святі була присутня відома українська співачка  Злата Огневич, шоумен Юрій Ткач та співак Олександр Павлик.

В рамках заходу для дітей  проводилися майстер-класи, розваги аніматорів, виставка дитячих робіт, всіх дітей частували солодощами та комплексними обідами.

Родини покидали фестиваль з посмішками на обличчях та зарядом позитиву до наступного року.

А.Столярчук, в.о.директора Криничанського районного ЦСССДМ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *