Виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної  адміністрації  Олег  Кужман відвідав ряд важливих соціальних об’єктів, які будуються і оновлюються в Кам’янському. Користуючись нагодою редакція «Любого краю» задала Олегу Кужману кілька актуальних запитань.

 Ви виконуєте обов’язки губернатора. Як вдається забезпечити політичну стабільність в регіоні в той час, коли фактично розпочалася передвиборча кампанія до парламенту?

 Основне завдання обласної державної адміністрації – це забезпечення життєдіяльності області. Я менеджер и повинен забезпечити безперебійну роботу органів державної місцевої влади, своєчасну виплату зарплати у бюджетній сфері, вчасно надходили податки до бюджету. І головне: в області має бути спокійно. Щодня доводиться вирішувати проблеми енергозабезпечення, водозабезпечення. Проблем вистачає.  Ситуація сьогодні повністю контрольована і це відчуває кожен мешканець. І, зокрема, кожен мешканець Кам’янського.

  • Що вдалося обласній владі і Вам особисто змінити у нашому місті і які плани на майбутнє?

 

Ми протягом останніх трьох років зробили наступне:

Капітальний ремонт ліфтів та покрівель у житлових будинках, загалом 28 об’єктів;

Реконструйовано системи водопостачання селища Романкове та 55-го блочка (I-ша черга);

Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Арсенічева, вул. Широкій, вул. Брестській, просп. Пеліна, розв’язці Вовче Горло, 3-й пров. Леваневського, вул. Димитрова, вул. Волзькій, вул. Дніпропетровській;

Капітальний ремонт дорожнього покриття бульвару Незалежності, вул. Запорізької, просп. Леніна, вул. Широка, вул. Дорожня, вул. Менделєєва від вулиці В’ячеслава Чорновола до вулиці Олега Кошового, вул. Ціолковського від вулиці Сергія Слісаренка до вулиці Гайдамацька, вул. Лікарняна від просп. Аношкіна до вулиці Широка;

Реконструкція полігону ТПВ по вул. Дорожній;

Капітальний ремонт центрального парку культури та відпочинку;

Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення просп. Аношкіна та греблі ГЕС;

Поточний ремонт електромереж зовнішнього освітлення (39 об’єктів);

Реконструкція частини будівлі по пр. Леніна, 36 під заводський районний територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів;

Будівництво стадіону КЗ  «Дитячо-юнацька футбольна школа «Надія»;

Реконструкція будівлі «Палац тенісу» КЗ «Спортивний комбінат «Прометей»;

Реконструкція будівлі басейну ЗОШ № 44 та майстерень СЗШ №37  під приміщення дошкільного відділення;

Будівництво НВК на території  КЗ «Середня загальноосвітня школа № 27 «;

Реконструкція частини будівлі комунального закладу «НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – академічний»;

Реконструкція локальних очисних споруд для знезараження стічних вод КЗ «Дніпродзержинський протитуберкульозний диспансер» ДОР.

 

  • Реконструкція і будівництво крупних об’єктів соціальної інфраструктури – таке завдання ставила перед собою обласна влада чи це Ваша особиста ініціатива?

 

Це наше спільне завдання, це співпраця з міською радою, але перш за все це вимога кам’янчан. Бюджет міста 2 мільярди 630 мільйонів – такої суми, звичайно, не вистачить на будівництво масштабних об’єктів. Тому ми включили  важливі соціальні об’єкти до стратегічної програми соціального розвитку Дніпропетровщини. На вимогу людей, які живуть і працюють у Кам’янському.

 

  • Депутат обирається, їде до Києва і люди, які його обирали, бачать його лише під час перерізання стрічок, а не в реальних справах. Як повинен працювати депутат, зокрема, у своєму окрузі, як часто зустрічатися з виборцями, як саме їм допомагати?

 

Люди чекають нових, позитивних зрушень. Якщо депутат обирається на мажоритарному окрузі – він повинен кожні два тижні звітувати перед своїми виборцями. Це моє тверде переконання. Важливо реалізувати ті проекти, які потрібні людям. Депутат має бути відвертим зі своїми виборцями. Говорити правду і тільки правду. І якщо він не виконує накази виборців, повинен скласти свої повноваження, а на його місце має прийти людина, яка буде повністю виконувати депутатські обов’язки. Не перерізання стрічок, не урочистості, а щоденна робота. Взаємодія з державними структурами, місцевою владою, співпраця з громадою. А основне – має бути постійний діалог з виборцями. Надання своєчасної допомоги від депутата, в тому числі і матеріальної.

 

  • Чи потрібна депутатам недоторканість? Як Ви ставитесь до цього привілею народних обранців?

 

Моя позиція – ніякої недоторканості. Людина іде у Верховну Раду. Чого боятися? Можливо, дехто іде прикривати свій бізнес? Я не займаюсь бізнесом, я менеджер. Працював, працюю і буду працювати заради людей. Сказав – зробив!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *