Державний Прапор України з іменами учасників АТО, з їхніми підписами та висловлюваннями став символом єдності народу і армії. Українці організували волонтерський рух на підтримку військових, які стали на захист незалежності України і продовжують відстоювати її територіальну цілісність та суверенітет.

Волонтери з Солонянського району Надія Нечерда та голова районної організації учасників АТО Руслан Гурський не перший рік доставляють гуманітарний вантаж, зібраний в районі, військовим в зону бойових дій на сході країни, в тому числі і своїм землякам. Необхідну допомогу у їхній благородній місії надають Олег КУЖМАН – депутат Дніпропетровської обласної ради, перший заступник голови облдержадміністрації та його помічник-консультант Михайло ЧУМАК. Олег Миколайович постійно підтримує фінансово учасників бойових дій, які повернулися до мирного життя, сім’ї захиблих в зоні АТО, допомагає районній організації атовців.

«Як громадянин своєї країни, як депутат і державний посадовець вважаю своїм святим обов’язком допомагати всім, хто стоїть на охороні миру і спокію в нашій країні. Це армія, добровольці, волонтери. Тільки разом, об’єднані, ми можемо протистояти будь-якому ворогу”, — вважає Кужман О.М.

На днях, Надія Нечерда та Руслан Гурський передали Олегу КУЖМАНУ та Михайлу ЧУМАКУ Державний Прапор від військових, серед яких багато солонян, в ознаку вдячності за допомогу, і з оптимістичним надписом — «Ми повернемось з перемогою!».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *