Чергову 74-у Переможну Весну зустріли на Солонянщині учасники бойових дій у Другій світовій війні, учасники Великої Вітчизняної війни ,діти війни, працівники тилу і всі,хто глибоко шанує визволителів і світлий день Перемоги над фашизмом – 9 травня.

    Цього дня особливо радісно було на душі наших фронтовиків від уваги близьких їм людей, односельчан і гостей, які завітали з поздоровленнями.

   Традиційно , кожного року, вітає учасників бойових дій у Другій світовій війні з Днем Перемоги над нацизмом Олег Кужман, депутат обласної ради від Солонянського району, перший заступник голови ДніпроОДА. У подарунках – обов’язково «фронтові сто грам» і все необхідне до них, вітальна листівка і теплі слова. «Я з великою повагою ставлюся до цих мужніх, сильних духом людей, які за мир і спокій на рідній землі йшли у бій, не жалкуючи свого життя. А після війни піднімали Україну з руїн. Велике спасибі і низький уклін Вам, дорогі визволителі, за те що дали можливість поколінням народжуватися і жити в мирній країні» — сказав Олег Кужман. Подарунки від Олега Миколайовича вручили фронтовикам радник першого заступника голови облдержадміністрації  Вадим Удовицький та консультант – помічник обласного депутата Михайло Чумак.

  «Дякую, що не забувають про нас, дуже приємно на душі від уваги» — говорить Григорій Іванович Карпенко з села Башмачка. Він наймолодший серед своїх фронтових  побратимів, йому 92 роки.На фронт пішов у 17, воював на флоті, був поранений . (фото 1)

   Андрій Олексійович Горьков (фото 2) теж молодим став на захист Вітчизни, пройшов всю війну, був снайпером.

   А Лідія Григорівна Демченко з села Олександропіль, з перших днів війни рятувала поранених. Вона медична сестра, і її професія знадобилася вже з 22 червня 1941 року.(фото 3)

   Найстаріший в районі фронтовик – Олександр Михайлович Шушков з Петриківки йому 99 років. Всі вони – героїчні люди. На жаль цьогорічний День Перемоги зустріли тільки 14 ветеранів Другої  світової війни.

   Всім  їм Олег Кужман побажав здоров’я і обов’язково разом зустріти 75-у річницю Великої Перемоги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *