Голова Криничанської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Юрій Валентинович Пархоменко вже тривалий час займається літературною творчістю. З під його пера вийшло 8 книг і остання з них – «Незакінчена новела», презентація якої у центральній районній бібліотеці для дорослих.

Директор даної установи Тетяна Бобошко розповіла про Юрія Валентиновича Пархоменка  як учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, голову Криничанської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України», і, звичайно, як письменника з народу, людину, котра пише про своїх земляків – представників різних професій, людей з різними долями, характерами, поглядами на життя.Її розповідь супроводжувалася слайдами, що демонстрували життєвий і творчий шлях автора книг, його видавничу діяльність.

Всі книги Юрія Валентиновича були представлені на виставці перед учасниками зустрічі.

Автор видання розповів про свою нову книгу«Незакінчена новела», яка продовжує серію новел із людського життя, зазначив, що є в районі небайдужі люди, які посприяли у виданні не однієї з його книг.Підтвердив свій намір продовжити літературну діяльність і надалі, щоб знову і знову розкривати життєвий шлях простих людей, здебільшого ветеранів праці, трудівників села, які заслуговують на шану та повагу в суспільстві.

Людмила Забора

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *