САМОВИСУВАНЕЦЬ ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 40

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Кожен з нас стоїть перед складним вибором. Цей вибір визначить нашу подальшу долю, долю кожної родини і всієї країни, як мінімум, на найближчі п’ять років. Мені часто в житті доводилося приймати непрості рішення. Завжди вибираю роботу — складну, часто невдячну, але потрібну людям, які живуть у містах, селищах і селах. Разом ми будуємо школи, лікарні, дороги, освітлюємо вулиці, забезпечуємо безперебійне газо- і водопостачання. Керуємося одним прагненням — зробити життя людей кращим. І нас це об’єднує.

Я продовжую допомагати людям вирішувати їх повсякденні проблеми. Ніколи не працюю заради влади. Працював і працюю для людей.

Знаю, що потрібно робити і як потрібно працювати. Завжди раджуся з вами і дослухаюся до кожного. У мене є прагнення і воля зробити життя кожної людини, сім’ї кращим. Щоб життя людей на кожній вулиці у кожному селі, селищі, районі, місті, у всій нашій країні ставало комфортнішим.

Я такий же, як і Ви.

Усвідомлюючи пріоритетність загальнодержавних завдань, свою відповідальність перед виборцями, буду голосувати ЗА:

 

* Скасування депутатської недоторканості

* Закон про відповідальність за незаконне збагачення

* Мир і розвиток

Беру на себе особисті зобов ‘язання про здійснення таких проектів:

«Провідник» — представляти й захищати спільні інтереси об’єднаних територіальних громад, міст та сіл, дбати про розвиток та оновлення інфраструктури на території виборчого округу.

«Різдвяна пенсія» — додаткова пенсія у розмірі середньомісячної за попередній рік.

«Своя хата економна» — автономні системи електро-, тепло-, водопостачання за довгострокової кредитної та пільгової підтримки держави.

«Комуналка» — без олігархів»

«STOP рейдер» — жорстка відповідальність за рейдерські захоплення приватної та колективної власності.

«Безпечна школа — спокійна громада»

«Нове сімейне підприємство — кожного місяця»

«За молодість без наркотиків», а стадіон у кожному селі та Інтернетдо кожної хати.

«Народний Трибунал» — посилення всіх видів адміністративної та кримінальної відповідальності для посадових осіб органів державної влади та управління, місцевого самоврядування.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *