Незабаром( 14 жовтня, на Покрову Богородиці) дитячому благодійному фонду «Возлюби ближнього свого», що в Солонянському районі, виповниться 8 років. За цей час від нього отримали допомогу в лікуванні (безкоштовні ліки, медикаменти, обстеження, операції) 275 дітей району з малозабезпечених та багатодітних  сімей. В середньому – це 2 тисячі грн.., на  кожну дитину на рік. Джерела надходження коштів на рахунок фонду- пожертви від юридичних та фізичних осіб району, благодійних акцій та ярмарків.

         У 2015 році  партнером фонду став Олег Кужман, депутат обласної ради від Солонянського району, перший заступник голови Дніпро ОДА.

         Коли він ознайомився з роботою  фонду, зразу запропонував свою конкретну підтримку. Олег Миколайович подарував для фонду банер, передав яскраві буклети  про роботу фонду з нагоди його 5-річчя. Кожного року до Новорічних і Різдвяних свят передає у фонд солодкі подарунки  для діток. Отримує фонд і аптечки з ліками для надання першої медичної допомоги.

В цьому році Олег Кужман виступив спонсором двох благодійних ярмарків. За участі і місцевих спонсорів – Анатолій Андрусішина, Володимира Похвального, підприємців Ірини Амірханян , Людмили Кобякової, Романа Педана, Лесі Грабар, Солонянського селищного голови Михайла Копейка на ярмарку було представлено  різноманітні страви і напої ( шашлики, хашлама, куліш,хачапурі і багато іншого), продаж яких жителям і гостям Солоного принесла фонду 24 тисячі грн..

Ось так, разом, працюємо на Солонянщині заради допомоги ближнім-  найменшим мешканцям нашого району.

Наталя Московка, голова дитячого Благодійного фонду «Возлюби ближнього свого»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *