Нещодавно мешканці села Башмачка відзначили День села. Саме в цей день з’їхалися
до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську
ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

Урочиста частина свята відбулась у приміщенні Будинку культури.
До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали і тих, хто народився цього річ в селі, і хто став на весільний рушник. Учасники концерту вітали земляків поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувались і Україні, і рідному краю, і рідним батькам.
З теплими словами до своїх односельців звернувся Башмачанський
сільський голова Сєлін Микола Петрович . Вітаючи односельчан зі святом, він подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наго-
лосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.  

У цей день на свято приїхав перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олег Миколайович КУЖМАН. Він привітав усіх присутніх та підкреслив, що як людина, так і кожне село та селище мають свою назву, своє життя,  свою культуру, свій початок, свою історію. І вручив ноутбук будинку культури за вагомий внесок у розвиток культурного дозвілля в селі Башмачка.
Після святкових урочистостей місцеві жителі та гості від старого до
малого зібралися у парку Башмачанського Будинку культури. Всі бажаючі мали змогу взяти участь в змаганнях та конкурсах, а також були розіграні безпрограшні лотереї, де переможці отримували цікаві подарунки. Всі зібрані кошти на святі перераховані у
дитячий благодійний фонд «Возлюби ближнього свого».
Окрім концерту гості та жителі села Башмачка мали нагоду пригоститися українськими стравами – юшкою та кулішем. Скуштувати цей продукт назбиралось чимало охочих.
Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Башмачку. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки.

Ірина Плохих,
в.о. директора Башмачанського будинку культури.
Наталія Горобець, завідувачка Башмачанської сільської бібліотеки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *