Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Освітяни нашої громади – це більш ніж 50 кваліфікованих педагогів, серед яких майже половина мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, педагогічні звання, деякі нагороджені відомчими нагородами. Нам є ким пишатися! Вчитель української мови та літератури Настасівської школи Михайльо Людмила Томашовна в цьому році зайняла перше місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Педагоги Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Селезньова К.А., Кірова Н.Ф., Ткаченко Н.М., Зорянського НВК Третяк О.В., Мольцан В.І., Сафонюк Г.Д., Туманова О.Є. у 2017-18 навчальному році підготували по два і більше учасників районних учнівських олімпіад з навчальних предметів. Спортивні команди вчителя Патлуха О.С. постійно займають перші місця в районних та зональних змаганнях.

Випускники Зорянського НВК у 2018 році стовідсотково вступили до закладів вищої освіти, а в рейтингу закладів освіти  Дніпропетровської області за результатами ЗНО-2018 ця школа посіла 71 місце серед 529 шкіл області.

Я пишаюся вчителями Мирівської об’єднаної територіальної громади. Вони успішно освоюють сучасні технології, сміливо впроваджують їх у шкільну практику, постійно удосконалюються в професії, підтверджуючи свою високу майстерність і професіоналізм. Я вірю у їхній талант, творчий неспокій і зі свого боку зроблю все можливе, щоб поліпшувались умови праці педагогів і навчання учнів, бо збудувати сильну державу можна лише за умови виховання високоосвічених і свідомих громадян.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру, невичерпної снаги, добробуту.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійсняться ваші плани в ім`я щасливого майбутнього України і нашої громади.

Володимир Біленко, Мирівський сільський голова, Томаківський район

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *