Школа, про яку можна мріяти

Святовасилівська середня загальноосвітня школа почала реконструюватися, вперше за майже 40 — річну історію, за кошти місцевого бюджету у 2016 році в процесі децентралізації. З’явилися нова термомодернизірована покрівля та енергозберігаючі сонячні батареї.

            Рішучий крок до освітньої децентралізації у цьому ж році знаходить своє відображення у створенні опорного комунального закладу ОТГ села Святовасилівка завдяки розумінню депутатського корпусу сільської ради та сільського голови Стеценка Віталія Михайловича .

На жаль, були не розуміння громадськості щодо необхідності освітньої реформи, але не секрет ні для кого, що сільські школи сьогодні більше стають схожі на музеї.

 

 

 

 

«Діти Дніпропетровщини мають навчатися та виховуватися у сучасному комфортному о

світньому просторі. Реконструюємо основні та опорні школи по всій області. Адже прогресивна та розвиваюча Дніпропетровщина завжди була флагманом змін в Україні», — вважає губернатор області Резніченко Валентин Михайлович.

Утеплений фасад, унікальні вікна з підвищеним енергозбереженням, сьогодні — це реальність нашого опорного закладу освіти. Вже замінено всі вікна^на енергозберігаючі. Вони мають підвищену звуко- та термоізоляцію, а ще — добре відбивають сонячне світло. Закуповували такі вікна спеціально за кордоном. Лише зовнішнє осучаснення будівлі дозволить економити до 50% тепла.

Капітальний ремонт школи зовні і всередині стартував наприкінці червня цього року. Зовнішні роботи продовжуються, активно ведеться реконструкція внітрішніх приміщень, проведено підготовчі земельні роботи під будівництво сучасного спортивного стадіону.

Фасад будівлі подовжують утеплювати та облаштовувати яскравою

Плиткою, відбуваються зміни і всередині. Осучаснюються класи. Школа стає як новенька.

         Вкотре хочу висловити слова вдячності нашому депутату обласної ради Кужману Олегу Миколайовичу. Він не тільки дає обіцянки, але и втілює їх в реальне життя, і це важливо для нас.

         За дорученням виконавчого комітету Святовасилівської сільської ради дякуємо команді губернатора за підтримку розвитку освіти сільській місцевості.

 

Наталія Персенко, начальник відділу Святовасилівської сільської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *