В освітянській галузі за останні чотири роки значно зміцніла база навчальних закладів та дитячих дошкільних установ. Головним досягненням за цей період стала масштабна реконструкція Солонянської опорної школи № 1. Створення опорної школи за європейськими стандартами в Солонянському районі, відбулося завдяки Олегу КУЖМАНУ. На її оновлення з обласного бюджету було направлено 98,2 мільйона гривень. Будівлю повністю модернізували, створили потужну спортивну базу, класи облаштували сучасними  меблями, обладнанням та гаджетами. Тут навчається 800 дітей. Це одна з кращих опорних шкіл в Україні. Подібний капітальний ремонт завершується у Святовасилівці, вартістю 55,6 мільйонів гривень, які виділені з обласного бюджету.

   За рахунок коштів обласного бюджету розпочато капітальні ремонти дитячих садків в Новопокровці і у Привільному.Енергозберігаючі технології шляхом капітальних ремонтів приміщень, дахів, опалювальних систем, модернізації котелень запроваджені у Незабудинській, Криничанській, Привільнянській,Іверській,Березнуватівській, Петриківській, Багатській і Аполлонівській школах.Олег Миколайович КУЖМАН направив більшу частину коштів субвенції з обласного бюджету на виконання доручень виборців – на придбання для 17 шкіл на своєму окрузі оргтехніки, обладнання для дитячих ігрових майданчиків, спортивного інвентаря. Криничанський, Петриківський, Іверський, Маяцький, Сурсько-Михайлівський дошкільні заклади отримали від депутата меблі, оргтехніку, посуд. За кошти обласного бюджету шкільний автобусний парк району поповнили 9 нових автобусів для підвозу учнів.

  «Нещодавно, 11 квітня перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради КУЖМАН Олег Миколайович вручив ключі від нового автобуса нашому селищному голові Скибі Олександру Миколайовичу.

    У новому автобусі є все для маленьких пасажирів: м’які крісла, місця для рюкзаків, ремені безпеки і кнопки виклику водія при надзвичайних ситуаціях. Адже нам батькам, дуже приємно,що тепер діти матимуть змогу не лише організовано доїхати до школи і назад, а й здійснювати різноманітні подорожі та екскурсії, вільно їздити на спортивні змагання.

  У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто  її віддає. Сьогодні не секрет, що кожен шкільний колектив почувається впевненіше, коли поряд є надійні помічники, тобто люди, на плече яких можна спиратися у потрібну мить.

  Шановний Олегу Миколайовичу, нехай Ваша увага і небайдужість до потреб дітей здобувають до Вас заслужену повагу». 

З вдячністю та повагою, від  імені батьків Кутова Олена , с. Новопокровка

 

«У нашій об’єднаній громаді завершується реконструкція опорної школи. Облаштовується вона за сучасними навчально-виховними стандартами. Поруч будується новий стадіон, де діти зможуть займатися спортом в умовах, не гірших ніж в місті. І батьки, і учні, давно мріяли про сучасну школу, і наша мрія здійснюється. Знаємо, що оновлюється наш заклад завдяки підтримки нашого обласного депутата Олега Миколайовича КУЖМАНА, і ми щиро вдячні за турботу про наших дітей, про їхнє майбутнє, і про добробут села».

Ольга Копацька, с.Святовасилівка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *