Передвиборна програма депутата обласної ради по 32-му виборчому округу Кужмана О.М. успішно реалізується в Солонянському районі, і покращення матеріальної бази дитячих дошкільних установ для осучаснення умов перебування та виховання дітей також, як і ремонт доріг та питне водо забезпечення, у переліку пріоритетів в роботі депутата.

Майже тридцять років тому в селищі Новопокровка Солонянського району був побудований дитячий дошкільний заклад «Малятко» на 110 місць. До того, щоб він з’явився у великому селищі, доклала зусиль і його завідувачка Азарова Н.М. З часом постало питання щодо необхідності капітального ремонту приміщення.

За словами Наталії Михайлівни, у 2009 році була виготовлена проектна документація, яку оплатила селищна рада. Але далі процес не відбувся, бо потрібні були немалі кошти, яких бюджет селищної ради не мав, а фінансування з бюджетів вищих рівнів щороку відкладалося.

Виконання капітального ремонту ДДУ «Малятко» включив у свою передвиборну програму Кужман О.М., перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради. Завдяки Олегу Миколайовичу, коштом Державного фонду регіонального розвитку вже виконано перший етап робіт – капітально відремонтовано покрівлю.

За підтримки депутата, в поточному році виконано капітальний ремонт опалювальної системи та приміщення Іверської ДДУ, побудована власна котельня, що упродовж попередніх років не вдавалося зробити.

Органам місцевого самоврядування направлялися кошти субвенції з обласного бюджета на виконання депутатом доручень виборців для придбання необхідного обладнання на облаштування дитячих ігрових майданчиків, спортивного інвентаря, оргтехніки.

Упродовж останніх двох років, дитячі садки, що на окрузі депутата, отримали у подарунок необхідний посуд (Маяцький, Петриківський, Іверський, Криничанський), а Криничанський – і меблі для їдальні.

Програма обласного депутата щодо підтримки розвитку дошкільного виховання і дошкільної освіти буде виконуватись і в наступні роки.

Наталія Московка