Школа №7 – одна з найстаріших у місті Марганець. За 70 років існування вона капітально не ремонтувалася і умови для навчання учнів і роботи педколективу не забезпечували сучасні вимоги.

Тож, даний навчальний заклад було включено до проекту створення нової української школи на Дніпропетровщині, який успішно реалізує обласна державна адміністрація.

«Створити для дітей області сучасний освітній простір – таке завдання поставив перед нами Президент України Петро Олексійович Порошенко. Команда губернатора Валентина Михайловича Резніченка ефективно над цим працює і щороку реконструюємо десятки навчальних закладів. Школа №7 в місті Марганець також буде повністю оновленою: з утепленим фасадом, новими комунікаціями, відремонтованою актовою та спортивною залами, світлими класами з сучасними меблями та обладнанням. Також тут з’явиться сучасний власний стадіон з професійним футбольним полем, тенісним кортом та біговими доріжками», — зазначив перший заступник голови Дніпро ОДА Олег КУЖМАН.

У  школі №7 284 учні. Нині вони навчаються в інших закладах міста. Тож і учні, і вчителі з нетерпінням чекають на нову школу.

«Школа – це другий дім і для нас, і для учнів. Він має бути комфортним, затишним та теплим. Саме таким незабаром стане наш заклад», – сказала вчителька Ірина Смірна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *