Перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман  побував у Томаківці.  Він зустрівся з колективом СФГ «Скорук А. В». До речі, тут печуть найсмачніший на Дніпропетровщині хліб, секрет якого не лише в давніх козацьких традиціях, а й в золотих руках і  щирій душі працівників господарства. Це господарство багато в чому унікальне. В чому саме? Як і в інших — тут вирощують пшеницю, жито, овочі. Та доводять вирощене до споживача у вигляді готової продукції.

«І власне борошно, і навіть власні макаронні вироби, — це наша гордість», — говорить Тамара Олексіївна Скорук.

До речі, якщо ви побачите знак торгової марки «Аліна» на уже розфасованому борошні чи макаронах – знайте їх виготовили, а до того виростили на щирій томаківській землі.

Колектив СФГ «Скорук А.В.», який налічує 140 працівників, дає раду восьми тисячам гектарів землі, сіє, плекає, зберігає, переробляє вирощену продукцію

Робота на землі – найтяжча в світі. Треба вклонитися кожній рослинці, дати їй раду, вчасно підживити і помітити шкідника, знищити його, щоб зберегти майбутній врожай. Навіть син Тамари Олексіївни, здобувши юридичну освіту, маючи досвід, не зміг не повернутися до рідних витоків – до землі. Любов до рідного краю передали йому батьки. І хоч трагічно обірвалася доля батька, на честь якого названо господарство, справу продовжила мама – Тамара Олексіївна. Про неї кажуть – сильна жінка. Сильна і мудра. Та, як відчуває красу ця сильна жінка! Така риса — від древнього українського роду і генного коду нашого народу. На фото Тамара Олексіївна у вишиванці – та це не для фотосесії, так одягнені всі жінки управлінського апарату господарства. А ще Тамара Олексіївна — серед своїх улюблених троянд. Такому розкішному розмаїттю міг би позаздрити навіть ботанічний сад.

По материнські піклується Тамара Олексіївна Скорук про своїх працівників. Небайдужі Тамарі Олексіївні і потреби Томаківки. Вона підтримує аж чотири футбольні команди: одна грає на всеукраїнському рівні, друга – на обласному, третя – на районному, а четверта – дитяча збірна. Неоціненна допомога щороку і районній лікарні, і школам, і підтримка талановитих дітей.

 Керівниця СФГ «Скорук А.В» Тамара Олексіївна подякувала Олегу Кужману  за те, що обласна влада в останні роки повернулася обличчям  до Томаківки.  За кошти обласного бюджету оновлюється  ЗОШ № 1, будується амбулаторія, цього року буде відремонтовано дорогу на центральній вулиці Лесі Українки.

Мріють томаківці і про новенький стадіон, і переконані, що працюючи разом з Олегом Миколайовичем, ця мрія стане реальністю.

Під час зустрічі з першим заступником голови облдержадміністрації Олегом Кужманом працівники на чолі з Тамарою Олексіївною щиро говорили про те, що їм наболіло: податки, тарифи, безпідставні перевірки. Вони розуміють, що не все вирішується на обласному рівні. Що нашій країні необхідні нові закони, нові ідеї, нові обличчя у парламенті. Тож і висловили пропозицію Олегу Кужману стати представником інтересів томаківців у Верховній Раді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *