Дощова погода не завадила кандидату в народні депутати України по виборчому округу № 40  Олегу Кужману спілкуванню з мешканцями Кам’янського. Обговорювали важливі питання щодо соціальної допомоги, будівництва та реконструкції дитячих садочків, шкіл, доріг та ремонту будинків. Усі звернення кам’янчан – під контролем кандидата в народні депутати.

Олег Кужман – безпартійний кандидат, який взяв на себе особисту відповідальність перед виборцями. Він рішуче виступає за зняття депутатської недоторканності, мир і розвиток. Своїми діями він підтримує політику Президента Зеленського. Мешканці Кам’янського, як і більшість українців, стурбовані тим, що війна сході України впродовж п’яти років ніяк не зупиняється.  Як повернути в Україну мирне життя? — Олег Кужман стверджує, що виключно шляхом переговорів. І переконаний, що новий парламент рішуче підтримає в цьому Президента.Молодь Кам’янського, з якою зустрівся кандидат Олег Кужман, розмовляла з ним відверто і ділились наболілим , бо активно підтримують дії кандидата щодо створення нових сімейноих підприємств.Ось що сказала Ольга Куриленко, мешканка Кам’янського: «Дякую за увагу до молоді. За те, що Кужман прагне створити для нас нові робочі місця. Буду голосувати за Олега Кужмана, бо незабаром мої діти підуть у новенький дитсадок в Романково, який з’явився вперше за історію цього селища завдяки Кужману».

Під час зустрічі з мешканцями приватного сектору Кам’янського, люди найчастіше зверталися до Олега Кужмана з пропозицією надати в парламент справедливий закон про пенсії. Кандидат вже має готовий  законопроект, складовою якого, зокрема, є пункт — Різдвяна пенсія, що передбачає виплату додаткової пенсії в розмірі середньомісячної за попередній рік, з врахуванням стажу роботи.

Олег Кужман переконаний, що кожна людина повинна бачити зміни не лише в тих об’єктах, які будуються в центрі міста. Ці зміни повинні статися в кожному місті, на кожній вулиці, в кожному дворі:

«Людям все одно які у кандидатів програми. Вони хочуть жити в чистих будинках з сухими підвалами, щоб в таку дощову погоду покрівлі не текли і були нормальні внутрішньоквартальні дороги. Я сьогодні, на відміну від інших кандидатів, ходжу по вулицях Камянського: займаюся трубами, допомагаю людям добитися справедливості і відновити постачання газу, полагодити покрівлю. А де сьогодні кандидати? Запрошую вас разом подивитися, які у людей підвали, покрівлі, під’їзди, щоб допомогти людям».

Хтось обклеює паркани, стовпи, огорожі своїми плакатами. Олег Кужман – разом з людьми. Бо впевнений, тільки спільними зусиллями, разом з громадою треба йти вперед, щоб змінити на краще життя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *