Напередодні Новорічних та Різдвяних свят перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман зустрівся з обдарованими і талановитими дітьми. На зустріч прибули кращі у навчанні, творчості, спорті. Наприклад, Олександра Гасанова – учениця Марганецької спеціалізованої загальноосвітньої школи №9 – переможець конкурсу

Z – ефір; Ілля Аберніхін – учень технічного ліцею ім. А.Лигуна Кам’янської міськради – призер третього етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН України в секції авіа-  та ракетобудування; Іван Мережа з Солоного, переможець обласного зльоту юнатів; Світлана Шиян з Аулівської середньої школи – неодноразова учасниця районних та обласних олімпіад.

Олег Миколайович Кужман привітав юних творців і розумників.
 “Саме вам, юним, повним сил і натхнення, творити майбутнє нашої рідної землі і прославляти її далеко за межами України. Ви лише починаєте свій життєвий шлях, вже освячений першими успіхами і перемогами, але маєте пам’ятати, що саме на мріях і перших звершеннях зростають ваші здобутки і ваша слава, бо найвеличніші твори і найважливіші відкриття зазвичай беруть свій початок у дитинстві і шкільних роках”, – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської області. Кожен з дітей отримав бібліотечку української, зарубіжної, історичної літератури та солодощі.

Щирі слова вдячності перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації висловив на адресу батьків, вручив їм подяки за виховання дітей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *