Найближчі перспективи розвитку Томаківського району були в центрі уваги робочої

наради, яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Олег КУЖМАН з активом району. В р а й о н і ст в о р е н о д в і об’єднані територіальні громади – Томаківську і Мирівську. Люди самі вирішують, які проблеми необхідно вирішити першочергово. А вирішують їх завдяки об’єднанню зусиль, державній підтримці. Одна з найболючіших проблем – проблема водозабезпечення. За три останні роки проведено реконструкцію водогону Марганець – Томаківка. За рахунок коштів обласного бюджету збудовано магістральний водогін Томаківка – Кисличувате – Преображенка і частково водогін до Вищетарасівки. Уминулому році закінчили водогін до с. Виводове. Нині, поки не закінчено роботи з розведення водогінної мережі, буде зведено кілька колонок для того, щоб питною водою могли користуватися люди.

Дороги – не менш актуальна проблема. Незважаючи на те, що за останні роки в районі

було відремонтовано понад 20 вулиць, стан доріг є критичним.

Олег КУЖМАН повідомив, що у нинішньому році буде відновлено вулицю Лесі Українки

в Томаківці, вул. Центральну в Китайгороді, Степову в Преображенці, Набережні у

Вищетарасівці та Кисличуватому та інші. Також у планах реконструкція стадіону ім. А

Скорука в районному центрі. До речі, цей об’єкт надзвичайно потрібний, адже в Томаківці

тренуються 5 районних та 2 обласні футбольні команди, одна з них брала участь у чемпіонаті України. Спортом займається багато молоді – вихованці двох спортивних шкіл.

Не лишаються поза увагою влади і медики. В районі відремонтовано всі 20 медичних

установ первинної ланки, здійснено реконструкцію Володимирівської амбулаторії, частину приміщення якої відвели під службове житло. У Томаківці минулого року розпочато будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини, для якої в цьому році вже виділили новенький автомобіль. Найближчим часом за кошти обласного бюджету буде придбано сучасний апарат УЗІ для районної лікарні.

Та найбільше змін відбулося у сфері освіти. Капітально відремонтовано Володимирівську ЗОШ, Настсівську ЗОШ, сучасну котельню встановили у Виводівській ЗОШ, тривають

ремонтні роботи у двох Томаківських школах. У нинішньому році буде здійснено повну реконструкцію Томаківської ЗОШ № 1. Значно оновилася матеріально-технічна база освітніх закладів району.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Олег КУЖМАН взяв під

особистий контроль питання ремонту доріг, безперебійного водозабезпечення, покращення матеріально-технічного стану закладів медицини і освіти Томаківського району: «Ми залучаємо кошти обласного і державного бюджетів для реалізації проектів соціального розвитку громад. Всі ініціативи місцевих громад. Сільських рад знаходять підтримку влади і будуть втілені. Цього від нас чекають люди. Пріоритетним для мене є створення сучасних умов життя не лише для городян, а і для селян. І це не тільки розвиток місцевої інфраструктури, а і надання населенню сучасних послуг». – зазначив Олег КУЖМАН.

У Настасівській школі перший заступник голови облдержадміністрації О.М. КУЖМАН

ознайомився з реалізацією програми «Нова українська школа». Підтримав ініціативу

вчителів школи, яка має філологічне спрямування, активно розвивати природничі науки.

Найближчим часом тут оновлять кабінети фізики і хімії. Також Олег КУЖМАН у Томаківці провів особистий прийом громадян.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *