Відбулися зустрічі кандидата в народні депутати України по виборчому Олега Кужмана з виборцями Солонянського району. Олег Кужман — безпартійний кандидат в депутати Верховної Ради України, який бере на себе відповідальність за людей у 40-у виборчому окрузі (Солонянський, Криничанський, Томаківський райони, місто Марганець та частина міста Кам’янського).

У с. Надіїївка зранку, до початку робочої зміни, кандидат в народні депутати України Олег Кужман зустрівся з працівниками  ТОВ «Завод Полімердеталь». Зустріч була теплою і доброзичливою. Люди знають програму кандидата, а ще краще знають скільки зробив Олег Кужман для розвитку Солонянського району, то ж і висловлюють свою підтримку кандидату.

У с. Сурсько – Михайлівка зустріч з місцевими мешканцями пройшла на площі біля будинку культури, якому свого часу Олег Кужман допоміг придбати нове обладнання . Також за сприяння Олега Кужмана у Сурсько – Михайлівці капітально відремонтовано дорогу по вул. Водоп’янова , були придбані меблі для дитячого садочку. 

На зустріч у с. Святовасилівка прийшло більше 100 мешканців. Люди тепло зустріли Олега Миколайовича, бо вдячні йому за підтримку і допомогу. За його сприяння капітально відремонтовано Святовасилівську опорну школу. Наразі, у Святовасилівці розпочато будівництво найсучаснішого стадіону.

У с. Промінь кандидат вислухав людей, які  розповіли йому про свої буденні проблеми. Мешканці подякували Олегу Кужману за капітально відремонтовану дорогу, за те, що сприяє поліпшенню питного водозабеспечення населення. Доречі, мешканці с. Промінь також вдячні Олегу Кужману  за відремонтовану дорогу.

У с. Незабудине люди дякували Олегу Кужману і висловлювали свою повагу і підтримку. За його сприяння, тут замінили вікна та налагодили систему опалення у школі. У с. Миропіль Кужман також допоміг відремонтувати школу.

У с. Іверське за допомогою Кужмана капітально відремонтовано школи та дитячий садок. У школі також замінили вікна та систему опалення. Тепер діти з радістю дивляться на рідну школу.

Люди переконані, що сучасні об’єкти інфраструктури, такі як сучасна опорна школа і стадіон в Солоному — це лише початок. Вони підтримують дії кандидата в народні депутати Олега Кужмана щодо подальшого  соціального розвитку села

Кожна зустріч була теплою, спілкування відкритим. Люди підтримували Олега Кужмана, бажали йому перемог. Говорили про те, що хочуть бачити його своїм представником від округу у Верховній раді.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *