«Одним з пріоритетів для мене є створення для сільських жителів умов життя не гірших, ніж у містян. І це не тільки відновлення, розвиток і осучаснення місцевої інфраструктури, а і надання населенню сучасних послуг, що зручно для нього. Ми залучаємо кошти з обласного і державного бюджетів для реалізації проектів соціального розвитку громад. Будь-які ініціативи місцевих рад з частковим фінансуванням власними коштами, знаходять мою підтримку для подальшого їх впровадження в життя.

Наша співпраця з місцевою владою, громадами, партнерами ОТГ та сільських рад з представників бізнесу , заклала міцний фундамент для продовження взятого курсу. Попереду багато проекті, і я впевнений, що ми їх успішно реалізуємо. Цього від нас чекають люди,- зазначає Олег КУЖМАН.

 

Дороги

            Час діяльності депутата обласної ради Олега КУЖМАНА, став часом масштабних робіт з капітального ремонту доріг комунальної власності та загального користування за рахунок коштів обласного та державного бюджетів. На 30 вулицях району з’явилося сучасне дорожнє покриття. Роботи виконано якісно, з гарантією на п’ять років.

  В цілому коштом бюджетів усіх рівнів виконані капітальні та поточні ремонти доріг комунальної власності на суму 69 мільйонів гривень загальною площею 142,6 тисяч квадратних метрів.

 У 2018 році розпочався капітальний ремонт автошляху загального користування Солоне- Лошкарівка-Широке. Відремонтовано 1 км дороги в селі Широке. Як повідомив перший заступник голови Дніпро ОДА КУЖМАН О.М., у 2019 році в Солонянському районі за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів будуть відремонтовані дороги на вулицях Кубишка та Янтарна в селі Башмачка, вулицях Миру та Личкатого в селі Березнуватівка, вулицях Шевченка, Вишнева, Гагаріна в селі Олександропіль, вулиці Шевченка від вул. Пушкіна до вул. Ломана в селі Привільне, на вулиці Шкільна від будинку №55 до траси Т-04-20 в селі Письмичеве, вулиці Шевченка в селі Сурсько-Михайлівка.

«Як ніколи, у попередні три роки в районі активно ремонтувалися дороги. У минулому році здійснилася багаторічна мрія і жителів села Мала Калинівка – ми маємо чудову оновлену дорогу Іверське – Мала-Калинівка — Осипенко, яка не ремонтувалася з колгоспних часів. Капітальний ремонт дороги виконано завдяки нашому обласному депутату Олегу Миколайовичу КУЖМАНУ. Тож від себе особисто і від нашої громади сердечно дякую йому за увагу до жителів такої «глибинки», як наше село, яке має тепер таку комфортну дорогу».

Водозабезпечення

Вперше за останні десятиліття розпочалася реалізація проекту із забезпечення проблемних територій району питною водою, завдяки участі Олега КУЖМАНА. Так з’явився підвідний водогін централізованого водопостачання до сіл  Широке і Сергіївка довжиною 10, 2 км і насосна станція. За  рахунок коштів державного та місцевих бюджетів побудовано 6 км розвідних мереж. Тепер населення і заклади соціальної сфери мають якісну питну воду.

 В селищі Новопокровка коштом державного бюджету побудовано 7 км водогону з 15 км та свердловина, згідно проекту. Загальна вартість – 10,1 мільйонів гривень. Мешканці вулиць вже мають у себе це «благо». Роботи далі будуть продовжені.

  Виконані ремонти і реконструкції на різних об’єктах питного водопостачання в селах Промінь, Рясне, Чорнопарівка, Василівка,  Надіївка, НФС в с.Військове.

  За реалізації міжнародних програм ЄСПРООН ТА ДЕСПРО,  у 2016 році забезпечено децентралізованим  питним водопостачанням жителів сіл Михайлівка, Бутовичівка, Мопрівське(Багате).

  В селі Військове ведеться будівництво водогону технічної води коштом обласного бюджету.

 «Вже четвертий рік, дякуючи децентралізації, використовуючи новий досвід з об’єднання сільських громад, потихеньку, але впевненими кроками, наш Широчанський старостинський округ розвивається. При допомозі депутата обласної ради, першого заступника голови облдержадміністрації КУЖМАНА Олега Миколайовича, завдяки його наполегливості, добропорядності та розуміння людських проблем, в домівки широчан, шкільні приміщення, дитячий садок, сільську їдальню прийшла довгоочікувана дніпрова питна вода. Ми щиро вдячні йому за це, і бажаємо благополуччя в житті та подальшого здійснення всіх планів задля добробуту солонян»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *