Сучасний басейн відкрили у 15 академічному ліцеї  Кам’янського. Реконструкція дозволила замінити всі інженерні комунікації, систему очищення води, покрівлю, чашу басейну, оздоблення. За тридцять років свого існування басейн став непридатним для експлуатації. Нині – це сучасний спортивно-оздоровчий комплекс. У басейні чотири  водних доріжки по 25 метрів,  комфортні роздягальні і душові, тепла підлога, є навіть спеціальні фени для дітей. А ще – кімнати для спортивних занять і медичний міні-центр.

     Басейн призначений для 900 учнів 15 ліцею, а також учнів навколишніх шкіл. Він прийматиме 350 осіб на добу. Крім уроків плавання,у басейні будуть проводити заняття для спортсменів, а також лікувально-профілактичні процедури.

    15 мільйонів бюджетних коштів витратила обласна влада на реконструкцію басейну. Як відзначив на відкритті сучасного спортивного комплексу перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман,- це прекрасний подарунок до 30-ліття ліцею№15. І не єдиний об’єкт, яким опікується облдержадміністрація. Нині у місті зводять дитячий садочок на 115 місць у Романковому, сучасний спортивний комплекс «Прометей». Місто на очах змінює своє обличчя,  і ми і надалі будемо підтримувати його мешканців і допомагати енергійній команді Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *