Людина приходить в цей світ з великою місією, якою її наділив Всевишній – творити добро, продовжувати рід людський, гідно пройти свій життєвий шлях. А ще бути чесною, порядною, відритою, душевною і чуйною до Ближнього. Сьогодні мені приємно усвідомлювати, що випала можливість, вже п’ятий рік, працювати з такою людиною – Олегом Миколайовичем Кужманом, першим заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації і депутатом обласної ради.

Влітку 2015 року Олег Миколайович зустрічався з учасниками АТО та активом Солонянського району. Вже тоді він справив на всіх враження людини, яка мислить по державному, і одночасно людяності та щирого прагнення допомогти розвиватися громадам. На власну долю, на формування характеру, світогляду, поведінки в соціумі великий вплив мали батьки. Олег Миколайович народився і виріс в місті Орджонікідзе (нині Покров) у робітничій сім’ї. Його батько, Микола Петрович, більше 50 років віддав Гірничо — збагачувальному комбінату, на якому пройшов шлях від робітника до інженера – енергетика. Саме він навчив сина тримати дане слово і відповідати за свої вчинки.

Мама, Людмила Іванівна, передала традиції їхнього давнього роду.

Навчався Олег Миколайович у Орджонікідзевській загально-освітній школі №7. Предмети давалися легко, особливо математика. Це і вплинуло на вибір

майбутньої професії — економіста, яку здобув у Київському інституті

народного господарства. Студентом щороку працював у складі будівельних загонів та в колгоспах на зборі врожаю. До важкої роботи він був звичний, а от відстоювати права студентів, як керівника студентської ради, довелося вперше. Та цей життєвий досвід Олег Миколайович проніс через усе життя.

Служив у Збройних силах у військах протиповітряної оборони у місті Брест.

Трудовий шлях розпочав у 1992 році. Працював на різних посадах у Державній податковій інспекції.

Далі біографія Олега Миколайовича наповнена яскравими подіями і здобутками у професійній діяльності і у житті. Швидко накопичувався досвід роботи. Водночас він приймає рішення здобути другу вищу освіту і отримує диплом магістра державного управління.

З першого дня, на своєму самостійному професійному і життєвому шляху, Олег Миколайович обрав для себе принцип – йти до людей з добром, бути людиною слова і справи. І він чітко його дотримується. Тому жителі міста Дніпро двічі обирали його депутатом міської ради. За час знайомства Олега Кужмана з Солонянським районом, спілкування з громадами і з людьми,

солонянці побачили в цій відкритій, щирій, простій людині промінець надії на добрі зміни в районі і в їхньому житті та довірили у 2015 році представляти їх інтереси в обласній раді. І люди не помилилися в своєму виборі, бо за ці роки наочно змінюється обличчя сіл. Це сьогодні засвідчать і мешканці Криничанського та Томаківського районів, міст Кам’янське і Марганець, в яких Кужман О.М. як перший заступник голови Дніпро ОДА, також координує соціальний розвиток територій. Факти говорять за себе:

створено 5 опорних шкіл, оновлено 10 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, 25 загальноосвітніх шкіл капітально відремонтовано, ведеться будівництво 10 водоводів, капітально відремонтовано 100 комунальних доріг, тощо.

«Людину прикрашають її справи», — так говорить народна мудрість, і це притаманно Олегу Кужману. Солонянці в цьому давно переконані, а відвідуючи громадську приймальню, засвідчують власну повагу і вдячність своєму обласному депутату.

У реформі місцевого самоврядування шляхом децентралізації влади і фінансів, перший заступник голови облдержадміністрації Кужман О.М. вбачає створення самодостатніх громад в області, і над цим ефективно працює, що дає реальні позитивні результати.

Олег Миколайович Кужман – це особистість, яка наділена талантом одночасно бути керівником високого рангу і при цьому залишатися людиною. Простота у спілкуванні, повага до людей, приємна посмішка, готовність прийти на допомогу завоювали любов солонянців. Олег Миколайович зі своєю дружиною Світланою Семенівною часто приїздять на культурно-масові заходи, що проходять в районі і разом з його жителями відпочивають душею. Людські цінності, діти, батьки, родина – для нього святі. Тож частенько провідує своїх батьків. Разом з дружиною виховали двох дітей: син працює і навчається, донька – школярка. Вони, рідні і дорогі люди, — його опора, надійний тил. І ми – поруч, бо цінуємо працю Олега Миколайовича Кужмана задля добробуту нашого краю і гордимося, що маємо такого депутата, який гідно йде по життю і заслуговує звання «народний обранець».

Наталія Московка, керівник громадської приймальні депутата обласної ради Кужмана О.М.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *