На території Романкове в Кам’янському завершується будівництво сучасного дитячого садка у вигляді бджолиних стільників.Там будуть виховувати 115 дітей. «Сучасні дитсадки будуємо задля нашої малечі. Зараз на Дніпропетровщині зводимо дитячі сади в Старих Кодаках, Покрові, Іларіонове. Вже на фініші — будівництво дошкільного закладу в Кам’янському», — зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.Яскраву будівлю помітно здалеку. Вражає архітектура. Новий будинок радості виріс у Романкове. Батьки не натішаться — це перший в за всю історію селища дитячий садок. Раніше малюків доводилося возити в центр Кам’янського або залишати вдома.«У центр міста їхати далеко, а щодня з маленькою дитиною в маршрутках — взагалі нереально. Тому з нетерпінням чекаємо відкриття садочка. Постійно з сином приходимо подивитися на будівництво. Трирічний Денис вже знає, що це його майбутній дитячий садок», — поділилася місцева жителька Алла Кобилько.

 «І дорослі, і діти дуже чекають відкриття дитячого садка. Тому що довгий час у нас взагалі не було дошкільного закладу. Після завершення будівництва зможемо трохи розвантажити переповнені садочки Кам’янського», — сказав директор школи №27 Роман Масленников. Дитсадок зводять поряд зі школою.

Двоповерховий дитячий сад побудували за проектом молодих дніпровських архітекторів — у формі бджолиних стільників. Акцент — на комфорті і енергоефективності.

На даху вже змонтували конструкції на яких розмістять сонячні панелі — їх будуть використовувати як додаткове джерело електроенергії. Зараз підрядники завершують облаштовувати внутрішні приміщення і упорядковують навколишню територію.

«Синочку чотири роки. Чекаємо відкриття дитсадка в Романкове. Сказати, що ми в захваті — це нічого не сказати. Адже дитсадок — справжня мрія батьків », — розповіла місцева мешканка Марина Небосенко.Всього за чотири роки Дніпропетровська ОДА відкрила в області 60 дитсадків і створила близько 6000 нових місць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *